Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Kroviniu gabenimas

Prekių pervežimas Lietuvoje ir už juos ribų

Kroviniu gabenimas

Kroviniu gabenimas

Jei užsiimate prekyba ir norite, kad Jūsų produkcija pasiektų klientus kitame Lietuvos ar pasaulio gale, tai pasidomėkite apie logistikos paslaugas. Turėtumėte žinoti, kad yra vykdomas įvairių kroviniu gabenimas į pasirinktą pasaulio kampelį.

Įvairūs kroviniai

Kroviniai gali būti gabenami net tada, kai jie yra daliniai, tai reiškia, kad viena transporto priemone gabenami kelių žmonių kroviniai. Jei Jūsų prekė yra nedidelė, sverianti vos kelis kilogramus, tai ji vis tiek gali pasiekti svečią šalį. Pasidomėkite, kuri įmonė teikia tokią paslaugą. Sužinokite, ar firma teikia logistikos paslaugą, kai krovinys pristatomas „nuo durų iki durų“, Jums nereikės rūpintis prekės pasiėmimu. Yra vykdomas ir sunkiasvorių kroviniu gabenimas i norvegija bei kitas šalis. Tokios prekės yra: pramonės įrengimai, žemės ūkio technika, naftos talpos, gręžimo įranga ir kita. Gali būti pervežami įvairūs birūs ir skystieji (maistas – vynas, aliejus ir pan., cheminiai kroviniai – alyva, klijai ir kita) gaminiai, jie dažniausiai gabenami autocisternomis. Yra tokių maisto produktų, kurie turi būti gabenami žemoje temperatūroje, tam pasitelkiami specialūs šaldytuvai. Taip pat vykdomas ir pavojingų kroviniu gabenimas i airija ir kitas šalis jūrų ar geležinkelių transportu. Profesionali prekių gabenimo įmonė visą pervežimo laiką prižiūri krovinį, ji transportuoja taip, kad nekeltų pavojaus žmonių sveikatai ar gamtai. Gabenant krovinį jį stebi profesionalūs darbuotojai, turintys specialias licencijas, jas privalo turėti ir užsienio partneriai. Pavojingų kroviniu gabenimas is kinijos ar kitų tolimesnių šalių dažnai vykdomas multimodaliniu būdu, kai pasitelkiamos kelios transporto priemonės. Ne viena įmonė siūlo ir specializuotų krovinių pervežimą: gyvūnų, transporto priemonių ir pan.

Pasirinkite transportą

Tikriausiai žinote, kad kroviniu gabenimas yra vykdomas automobilių, jūrų, geležinkelių ir oro transportu. Europos, Baltijos šalyse daugiausia prekių yra gabenama automobilių transportu, tai populiariausia pervežimo priemonė ir Lietuvoje. Mūsų šalis – maža, todėl neverta krovinių gabenti oro ar kitokiu transportu, nebent krovinys yra itin didelis. Automobiliai gali būti paprasti, krovininiai, su specialiais šaldytuvais ir pan. Galima teigti, kad prekių gabenimas automobiliu į manevringiausias, todėl prekė lengvai pristatoma „nuo durų iki durų“. Įvairių kroviniu pervežimas vandens transportu yra pasirenkamas dėl nedidelių išlaidų, galimybės pervežti sunkiasvores prekes ir krovinį konteineriuose. Prekių gabenimas vykdomas geležinkelių transportu, nes vienu metu gali būti pervežami skirtingų dydžių, negabaritiniai kroviniai, automobiliai ir kita. Brangių, greitai gendančių kroviniu gabenimas yra atliekamas oro transportu, nes jis yra itin greitas. Dažna įmonė siūlo multimodalinį krovinių vežimo būdą, kad klientas galėtų kuo patogiau gauti prekę.

Sužinokite krovinio vietą

Jaudinatės, kad krovinys laiku nepasieks adresato? Visada yra galimybė sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Virtualioje erdvėje yra ne vienas internetinis puslapis, kuriame vykdoma kroviniu paieska. Pasirinkite šalį, į kurią turi būti pristatyta prekė: tai gali būti užsienio valstybė arba Lietuva. Nurodysite ir šalį, kurioje krovinys pakrautas, siuntinio pobūdį (drabužiai, buitinė technika, mėsa, metalas ir pan.). Galite sužinoti, kokios yra kroviniu gabenimo kainos, užklausoje nurodote išsamią informaciją apie pageidaujamą transporto priemonę, temperatūrą, pakrovimo būdą ir kitus dalykus, susijusius su pervežimu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra vykdomas kroviniu gabenimas is anglijos ir į ją bei į daugelį kitų šalių. Pervežamos įvairios prekės, nuo jų pobūdžio priklauso ir transporto priemonės pasirinkimas, jam daro įtaką ir kroviniu gabenimo geografija. Jei kroviniu gabenimas vykdomas tik mūsų šalyje, tai patogiausia naudotis automobiliais.

Comments are closed.