Kreditas internetu

Kas yra kreditas internetu?

Kreditas internetu
Kreditas internetu

Kreditas internetu – tai vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų išspręsti jus užklupusias finansines problemas. Kreditas internetu linkas, kaip ir greitas kreditas, priskiriami prie smulkių vartojimo kreditų kategorijos. Tai reiškia, kad jis suteikiamas beveik visiems, skolų neturintiems, nuolatines pajamas gaunantiems ir dvidešimt vienerių metų sulaukusiems piliečiams. Apie smulkius vartojimo kreditus turėtumėte žinoti ir tai, kad jūsų prašoma suma negalės viršyti kelių tūkstančių litų.

Kreditas internetu gaunamas tikrai greitai ir paprastai. Viskas, ko jums reikia, tai veikianti banko sąskaita ir galiojanti mobilaus ryšio kortelė. Būtent į ją gausite trumpąjį sms pranešimą, patvirtinantį tai, kad kreditas bus pervestas į jūsų nurodytą sąskaitą. Be abejo, jums nepakenktų ir prieiga prie interneto, nes pasirinktos greituosius kreditus internetu teikiančios įmonės interneto puslapyje turėsite užpildyti registracijos anketą.

Kreditas internetu – paprasta ir patogu

Skolinimasis internetu turi išties nemažai privalumų:

  • greitis. Kreditas jums bus suteiktas per 24 valandas;
  • patogumas. Reikiamą sumą pinigų galite gauti neišeidami iš darbovietės ar namų;
  • konfidencialumas. Greitas kreditas suteikiamas be kito žmogaus laidavimo, todėl apie mažą savo paskolėlę galėsite niekam nesakyti;
  • saugumas. Pinigai bus pervesti tiesiai į jūsų asmeninę banko sąskaitą, o apie tai jums bus pranešta trumpąja sms žinute.

Galimi pavojai

Abejonių nekyla, kreditas internetu – paprastas, patikimas ir greitas būdas gauti pinigų. Nors į Lietuvą šis vartojamosios paskolos gavimo būdas atkeliavo dar visai neseniai, europiečiai sėkmingai juo naudojasi jau nuo seno.

Pavojus skolintis iškyla tuomet, kai neįvertiname ar pervertiname savo galimybes. Pavyzdžiui, užsigeidžiame kokios nors mums nebūtinos prabangos prekės ar paslaugos: automobilio, garsaus dizainerio drabužio ar atostogų prabangiame kurorte. Išleidę pasiskolintus pinigus, savų per gana trumpą gražinimo laikotarpį neužsidirbame, skolinamės dar ir pamažu tampame savo pačių tuščių užgaidų įkaitais.

Taigi, prieš imdami kreditą internetu, gerai pasvarstykite: ar jis iš tiesų jums reikalingas. Greitos paskolos internetu geras sprendimas tuomet, kai pinigai jums būtini čia ir dabar. Kaip teisingai byloja lietuvių liaudies patarlė: „išalkusiam geriau šiandien duonos pluta duota, negu rytoj jam surengta smagiausia puota“.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *