Kreditas

Kreditas atgauna buvusias pasitikėjimo pozicijas

Kreditas
Kreditas

Tuomet, kai pasaulį sukrėtė viena didžiausių ekonomikos krizių, dauguma žmonių susidūrė su neigiamomis paskolų pasekmėmis. Dirbtinai iškeltos kainos ir vartojimas galiausiai peraugo į nevaldomą procesą, kuris baigėsi su trenksmu. Nurimus šiems įvykiams, kreditas po truputį atgauna patrauklaus ir naudingo finansinio įrankio vardą. Kodėl nebeverta baimintis dėl skolintų pinigų? Kokie skolinimosi būdai geriausiai tinka įvairioms situacijoms? Kada verta rinktis nedidelius įsipareigojimus kredito įstaigai?

3 priežastys, kodėl nereikia bijoti skolintis

Jeigu kas nors jūsų paklaustų, ar yra bent viena logiška priežastis, kodėl apsimoka skolintis, galite drąsiai atsakyti, jog jų yra daug, tačiau trys iš jų yra itin aiškios ir argumentuotos.

Pirma, paskola nėra pavojingas dalykas, kai tiksliai žinoma, kam reikalingi pinigai, kokios pinigų sumos reikia bei kaip pasiskolinti pinigai bus grąžinti. Bankas nėra labdaros įstaiga, todėl skolinkitės tik tada, kai tikrai reikia. Kiekviena užgaida ar nesuvaldomų troškimų rinkinys negali būti paskolos priežastimi. Vartojimo kreditas būstui, automobiliui ar buitinei technikai neatrodo taip nepamatuotai, kaip noras nusipirkti naują papuošalą ar noras pasikeisti vienerių metų senumo mobilųjį telefoną į naują modelį.

Antra, kreditas yra jūsų ir kredito įstaigos susitarimas, pagal kurį viena pusė įsipareigoja paskolinti, o kita laiku atiduoti pasiskolintus pinigus. Visa tai yra įtvirtinama sutartimi tam, kad vėliau būtų galima įrodyti savo tiesą. Perskaitykite visas sutarties sąlygas ir išsiaiškinkite kiekvieną jums abejonių keliančią grafą. Tai maksimaliai sumažins riziką gauti nekokybišką paslaugą bei vėliau išvengti nenumatytų nemalonumų.

Galiausiai, kreditas be palukanu būna tik pasakose. Arba tik tuomet, kai skolinatės itin nedidelę sumą ir tik pirmą kartą iš tos pačios kredito įstaigos. Vėliau bankas privalės imti tam tikrą mokestį (palūkanas) už jums paskolintus pinigus. Tai yra jo pelnas. Jūsų užduotis – pasirinkti tokią paskolą, kurios palūkanas galėsite be vargo padengti. Ar vis dar verta bijoti?

Daug problemų – daug sprendimo būdų

Kiekviena situacija yra unikali. Tai, kad jūsų kaimynas ėmė paskolą iš kredito įstaigos ir nemokėjo palūkanų, nereiškia, kad ir jums nereikės susimokėti už suteiktą paslaugą. Nors gaunate tokią pačią sumą, tačiau skirtingų paskolų paskirtis gali būti visai nepanaši.

Greitas kreditas reikalingas tiems, kuriems pinigų reikia per kelias ar keliolika valandų. Ar tai įmanoma? Tikrai taip. Įmonės, kurios specializuojasi greitų kreditų išdavimo rinkoje, siūlo greitus skolinimosi būdus. Kreditas suteikiamas, užpildant paraišką internetu. Tereikia pateikti savo duomenis elektroninėje registracijos formoje. Tiesa, negalite turėti skolų ar neišsimokėtų paskolų.

Paprastai kreditas internetu būna laikomas ir greitu kreditu. Tai lemia susiformavusi paklausa, kai pinigų prireikia itin greitai. Tokių paskolų populiarumas leido ir skatino tobulinti šią paslaugą. Galimybę skolintis internetu papildė ir paskolos, naudojantis mobiliaisiais. Greitas kreditas sms zinute pagreitino procesą dar labiau. Jeigu apsipirkinėjant prekybos centre pritrūkote šiek tiek pinigų, išsiuntus sms žinutę, pinigus gaunate tiesiai į nurodytą banko sąskaitą. Ar gali būti patogiau?

Maža paskola – mažesni vargai

Kreditas, o tiksliau jo dydis, lemia ir galimų nesklandumų rimtumą. Debetas paprastai yra geriau nei pinigų suma, kuri laikoma kreditu. Kol kreditas debetas turi jums palankų ir teigiamą santykį, tol galite ramiai miegoti. Pasiekus tam tikrą ribą ir aplinkybėms susiklosčius nepalankiai, galite turėti rimtų nemalonumų. Kreditas bedarbiams gali būti viena iš pavojingų paskolos formų. Žmogus, neturintis pinigų, rizikuoja ne tik savo turto, bet ir šeimos gerove. Jeigu šiuo metu neturite darbo, tuomet arba nesiskolinkite, arba tiksliai žinokite, kada atiduosite pasiskolintą pinigų sumą.

Nors apsispręsti dėl paskolos galima greitai, tačiau neigiamos pasekmės jus lydės ne vienerius metus. Išsklaidykite savo abejones ir priimkite tinkamą sprendimą. Svarbiausia nebijoti ir nemanyti, jog kreditas gadina gyvenimą. Jį gadina tik neracionalūs ir neapgalvoti sprendimai.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *