Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Kreditai

Greitosios paskolos visiems

Skubi pagalba, kai ištuštėja taupyklė

Tikriausiai ne vienam ir ne kartą teko atsidurti situacijoje, kuomet santaupos pasibaigia pačiu netinkamiausiu laiku. Jei tuo metu nepagalvojote, kad kreditai yra vienintelis išsigelbėjimas tokioje situacijoje atsidūrusiems žmonėms, vadinasi turėjote kitų alternatyvų. Jums pasisekė. Daugeliu atveju tai tikrai būna išeitis iš keblių situacijų, kurios, dažniausiai, yra laikinos, tačiau tuo metu labai nemalonios.

Kaip gauti kreditą?

Kreditai

Matyt, dėl to, kad paskutiniu metu šis skolinimosi būdas tapo labai populiarus, kredito gavimo galimybės taip pat labai prasiplėtė. Populiariausias ir greičiausias būdas tai kreditas internetu. Šis būdas nereikalauja niekur eiti, neprašo pildyti krūvos dokumentų, pasirašinėti ir panašiai, o svarbiausia nereikia ilgai laukti atsakymo ar paskola bus suteikta. Užtenka vos kelių minučių, per kurias reikia pateikti prašomus duomenis. Svarbiausia, kad kreditai internetu visa para jūsų paslaugoms. Tai reiškia, kad kreditai išties gaunami būtent tada, kai jų reikia.

Žinoma, tie, kuriems įtarimą kelią ne tik internetinės bankininkystės galimybės, bet juolab kreditai internetu, gali nesibaiminti ir apsilankyti kredito teikėjų atstovybėse, kur bus galimybė gyvai pabendrauti su konsultantu, pasitarti dėl geriausio kredito varianto. Tik greičiausiai ten nebus tokios paslaugos kaip greiti kreditai visa para.

Kam suteikiamas kreditas?

Kaip ir bet kuri kita finansinė operacija, taip ir kreditai, gali būti suteikiami tik pilnamečiams asmenims, sulaukusiems 18 metų. Tai pat ir kreditas internetu, nors kai kurie naiviai tikisi, kad šią taisyklę internete galima apeiti.

Mokus asmuo neturėtų abejoti dėl galimybės gauti kreditą, bet ką daryti žmogui, kuris tuo metu neturi darbo. Bankai, neteikia paskolų kai nėra nuolatinio pajamų šaltinio, o greitieji kreditai bedarbiams – jau realybė. Dažniausiai tokio kredito suma yra iki 5000 litų ir suteikiama nuo 2 iki 24 mėnesių laikotarpiui. Greiti kreditai bedarbiams arba ilgalaikiai kreditai bedarbiams suteikiami, reikalaujant atitikti vos dvi sąlygas. Viena iš jų, kaip jau minėta, asmuo turi būti pilnametis, antra, asmuo turi gauti bent kokias nors pajamas.

Kaip ir kiti kreditai, taip ir kreditai bedarbiams internetu taip pat suteikiami. Tam apribojimų nėra ir stengiamasi padaryti taip, kad klientams būtų patogu.

Kokios kreditų sumos ir kokiam laikotarpiui jie suteikiami?

Nesvarbu ar tai kreditai internetu, ar kreditas, kuris suteikiamas apsilankius biure, sumos gali būti įvairios, tačiau daugiau mažiau panašios. Dažniausiai minimalios ir maksimalios sumos nesikeičia ir nuo to, ar tai paprastas kreditas, ar, tarkime, kreditai bedarbiams internetu. Žmonėms suteikiama galimybė skolintis nuo kelių dešimčių iki kelių tūkstančių litų. Skirtingose kreditų unijose skiriasi tik kreditų grąžinimo terminai ir kainos. Įvairios, kreditą teikiančios įmonės, skirtingai įkainoja tą pačią, skolinamą sumą. Pavyzdžiui, skolinantis 300 lt trisdešimčiai dienų, skirtingose įmonėse gali tekti sumokėti nuo 27 iki 35 litų. Kaip matote, skubėti nereikėtų, nors dažniausiai kalbama apie greitas paskolas, kreditus, kai galvoti nėra kada. Visgi viskas remiasi į pinigus ir sumas, kurias reikės grąžinti.

Kreditas visa para išduodamas dažniausiai tam, kad žmogus galėtų skubiai gauti reikiamą, dažniausiai, ne pačią didžiausią sumą pinigų, kurią dažnas gali grąžinti jau gavęs kitą atlyginimą. Dėl šios priežasties ilgi kreditų grąžinimo terminai nėra labai populiarūs. Kai kada jais naudojasi tie, kurie neturi pastovaus darbo. Kreditai paskolos bedarbiams gali būti suteikiamos ir 2 metų laikotarpiui. Kai kam tai labai aktualu.

Neapgalvotas skolinimasis gali tapti blogu įpročiu, kuris tikrai neatneš laimės. Toks terminas kaip kreditai, skamba švelniau nei „paskolos“, tačiau tai tik žodžių žaismas, nes už abiejų terminų slypi ta pati prasmė – tai pinigai, kuriuos reikės grąžinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *