Kokias problemas dažniausiai pateikia stogas?

Kokias problemas dažniausiai pateikia stogas?

Kiekevienas dalykas turi savų pliusų ir minusų. Visi daiktai susidėvi, reikalauja priežiūros ir pakeitimo karts nuo karto. Lygiai tokia pati situacija ir su stogais – nors geras

Stogas
Gražus stogas

stogas yra iš tiesų ilgaamžiškas dalykas, tačiau jis vis tiek reikalauja atitinkamos priežiūros, o taip pat ir remonto. Jei neskirsite nė trupučio laiko profilaktinei savo stogo priežiūrai, gali prisireikti daryti rimtą remontą, kuris kainuos tikrai nemažai. Tad į ką vertėtų atkreipti dėmesį apžiūrint savo namo stogą? Stogas turėtų būti rimtai patikrinamas kiekvieną pavasarį, o jei yra galimybės – šiek tiek dažniau.

Saugokitės skylių!

Tikriausiai pati ddižiausia problema, su kuria žmonės susiduria dažniausiai – tai kiauras stogas. Skylės stoge gali atsirasti nuo įvairių priežasčių. Dažniausiai tai būna išoriniai, mechaniniai pažeidimai, sukelti aplinkos veiksnių. Stiprus vėjas gali užmesti kokį nors daiktą ant stogo, kuri pramuša skylę jame, arba išjudinti patį stogą ir taip sudaryti puikiausias sąlygas skylių atssiradimui. Kiekvienas stogas turi būti nedelsiant gydomas nuo skylių – pažeisti stogo dangos lakštai turi būti užlopomi arba dar geriau, pakeičiami visai naujais. Klausiate, kaip kiauras stogas gali pakenkti jūsų namui? Tikriausiai pati skaudžiausia pasekmė, kurią sukelia kiauras stogas, tai namo pūvimas. Pro skyles patenkantis lietaus vanduo gali supūdyt ne tik jūsų namo stogo karkasą, bet ir visą lubas ar net sienas. Norint, kad skylių atsiradimo tikimybė sumažėtų iki minimumo, reikėtų rinktis tik pačios aukščiausios kokybės stogus. Jei stogas bus patikimas, tarnaus ilgus metus, jums nebeteks daug investuoti į jo remontą, o tai reiškia, kad brangesni sir patikimesnis stogas yra puiki investicija į ateitį, padėsianti jums sutaupyti tiek pinigų tiek ir laiko, o be viso to apsaugosianti nuo nenumatytų nemalonumų. Tad jei tik galite skirti tam šiek tiek daugiau lėšų – būtinai taip ir padarykite ir ateityje džiaugsitės šiuo savo poelgiu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *