Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Knygos internetu

Savaitgalio laimikis – knygos internetu

Knygos internetu

Knygos internetu

Šį savaitgalį linksminomės nauju būdu – knygos internetu tapo mūsų įdomybių ieškojimo taikiniu, paieškų objektu, ir čia mes ir suradome, kas mus iš tiesų domina, o ką verta atmesti. Taigi dalijamės šio savaitgalio laimikiu – puikiu krūvele knygelių, gerai derančių ne tik prie lovos, bet ir prie mūsų jau skaitytų kūrinių. Kokios knygos patraukė mūsų dėmesį, ir mes jas užsisakėme internetu?

Kulinariniai stebuklai

Vos tik pradėjome savo medžioklę, pavadinimu – misija – knygos internetu, iškart čia prasidėjo ir atsitiktinė kliūtis – pilvas ėmė taip burgzti, jog neliko nieko kito, kaip tik pirmiausiai ieškoti tos knygos, kuri mus pamokytų greitai ir skaniai pasigaminti valgyti. Internetu galima rasti nemažai puikių receptų puslapių, tačiau mus domino būtent knygos, internetu siūlančios įvaldyti kelias skirtingas virtuves. Propaguoti sveiką ar kitos kultūros maitinimosi būdą, palepinti save egzotiškais patiekalais ar tiesiog sužinoti kažką įdomaus, nematyto.

Pirmiausia knygos internetu mums pasiūlė receptų knygą „Beatos virtuvė“, ir ją ir užsisakėme. Ilgai galvojome, dėliojome visus už ir prieš ir galų gale pasirinkome ją. Mums patikdavo šios šaunios moters vedamos laidos, nuoširdi šypsena ir skanūs gardumynai, kurių pramokome pasigaminti jau vien tik žiūrėdami televizorių.

Knygos, internetu skaityti siūlomos, leido mums susipažinti ir su Tetos Betos virtuve, tačiau čia ilgam nestabtelėjome. Pamanėme, kad galėsime lengvai tai padaryti bet kada vėliau. O kol kas akys nuvedė ir prie šio to egzotiškesnio, tai yra Oliverio virtuvės. Knygos internetu nemokamai dažniausiai leidžia paskaityti anotaciją arba nedidelę ištraukėlę, tačiau mes nusprendėme, kad čia reikia vartyti visą knygelę, šiugždančiais lapais, nes tik joje atsiskleidžia visa kultūra, kurią mums siūlo Oliveris.

Laisvalaikio skaitiniai

Pasižiūrėjome, kad knygos PDF formatu siūlo skaityti keletą lietuvių klasikų knygelių, todėl parsisiuntėme jas, tarkime, tokią kaip Antano Škėmos „Balta drobulė“. Bus ką veikti, kai keliausime lėktuvu, ir norėsis pailsėti nuo oro linijų brukamų skaitalų. Naudotos knygos mūsų šį kartą nedomino, nes mieliau už nedidelę kainą norėjosi įsigyti kažką savo, ko dar neturi niekas kitas, ko dar niekas rankomis nečiupinėjo ir pieštuku nepasibraukinėjo. Kažkodėl tikime tuo, kad žmogus gali perduoti savo aurą, tad kam ją nešti ant tų daiktų.

Knygos online, parodomos vieno knygyno puslapyje, suteikė informacijos, kam dabar yra išpardavimai ir akcijos, pagal tai irgi šiek tiek orientavomės. Nutarėme, kad metas įsigyti ką nors iš klasikos, tarkime Hemingvėjaus. Todėl nepagailėjome keliolikos litų ir įsigijome jo romaną „Fiesta“. Manau, turėsime daug gero laiko, kurio šį kartą pasiūlys ne elektronines knygos, o šis geras klasikos kūrinys, popieriniais lapais.

Poezijos popietės

Pamanėme, kad būtų labai humaniška ne tik apsirūpinti virtuvės makulatūra ir romanais, bet ir pasidairyti po poezijos sekciją. Knygos internetu pirkti ragino ką nors iš lietuviškos poezijos, tačiau mes visiškai nežinojome, kas būtų geriausia. Prisiminėme, kad Sigito Gedos „Freskos“ susilaukė atgarsio ne tik tarp kritikų, bet ir tarp paprastų žmonių, todėl nutarėme įsigyti. Ši knyga talpina savy itin erotišką ir subtilią poeziją, rašytą paskutiniais poeto gyvenimo metais.

Knygos internetu parsisiusti į namus siūlė ir kito autoriaus, visai neseniai pasitraukusio į amžinąją atilsį, Marcelijaus Martinaičio kūrybą. Su visa pagarba nutarėme, kad reikėtų pasaldinti sau gyvenimą skaitant jo intelektualias, šmaikščias ir subtilias „Kukučio balades“. Tad pas mus į namus netrukus turės atkeliauti jo poezijos rinktinė, kai tik prasidės užsakymo vykdymas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *