Kelionės į Prancūziją ir atskirus jos regionus

Kelionės į Prancūziją nėra labai sudėtingos, tam nereikia begalės žinių, kaip tarkim važiuojant į tolimą ir egzotišką šalį. Prancūzija yra suskirstyta į regionus, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis, tad kelionės į Prancūziją metu tikrai nesunku nuspręsti, kur norėtumėte nuvykti, nes tiksliai žinosite, kur galite ko tikėtis.

Kelionės į Prancūziją turi būti gerai suplanuotos, kad viskas vyktų sklandžiai ir be problemų. Geriausiai išsirinkti kokį regioną ar regionus aplankysite kelionės į Prancūziją metu. Šiek tiek jums padėsiu ir trumpai apibūdinsiu kiekvieną iš regionų.

Rytinė Prancūzijos dalis susideda iš Alsace, Lorraine, Franche Comté ir Burgundy regionų. Kraštovaizdis iš ties įspūdingas, kalnuotas. Tarp kalnų įsitaisę daugybė gražių miestų – Metz, Strasbourg, Nancy, Dijon. Ši, rytinė Prancūzijos dalis yra pagarsėjusi savo tradiciniais vynais. Tad jei esate tikras gurmanas ir ketinate ragauti aukštos kokybės vynus, kelionės į Prancūziją metu labiausiai vertėtų apsistoti būtent viename iš šios Prancūzijos dalies regionų.

Vakarinė Prancūzijos dalis nusidriekia šalia Atlanto vandenyno, į kurį nuo čia atsiveria nuostabūs vaizdai. Vietovės kalnuotos, smėlingi paplūdimiai, gausu mažų ir tylių kurortinių miestelių. Kelionės į Prancūziją metu šį regioną patartina aplankyti tiems, kurie trokšta pailsėti ir pabūti ramybėje, bei pasimėgauti Prancūziška gamta bei kultūrą, kuri beje dar ir atsiduoda keltišku aromatu, mat čia gyvena daug britų. Centrinė Prancūzijos dalis skirta tiems, kurie kelionės į Prancūziją metu trokšta pasinerti į senovę. Čia kaip niekur kitur gausu senovinių pilių, piliakalnių, bei senovę menančių paminklų. Viskas čia yra puikiai išsaugota ir puoselėjama. Viską taip pat galima apžiūrėti, kadangi dauguma pilių yra paverstos muziejais.

Prancūzijos alpės yra puikiausia vieta žiemos sporto, tokio kaip slidinėjimas, mylėtojams. Sniegas iš čia nepasitraukia ištisus metus, tad atvykti slidinėti, o tuo pačiu ir pailsėti galėsite bet kada, jums patogiausiu metu. Slidinėjimo trasos ir visos paslaugos yra aukščiausio lygio, juk čia buvo rengiamos aukščiausio lygio Olimpinės žaidynės. Apsistoję čia galėsite ne vien tik slidinėti, bet ir aplankyti nuostabius miestus, kurių čia taip pat yra – Chambéry, Annecy , Grenoble.

Kelionės į Prancūziją metu galite pasirinkti keliauti į Prancūzijos pietus. Šis regionas yra labai visapusiškas, jame surasite po mažą dalelę iš kiekvieno anksčiau minėto regiono. Čia susipina ir graži gamta, ir įvairios lankytino vietos, tyli ramybė bei miesto, pvz Marselio, šurmulys.
http://www.youtube.com/watch?v=bZprZFvPkiE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *