Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Kasos aparatu kainos

Prekybininkų galvos skausmas

Kasos aparatu kainos

Kasos aparatu kainos

Ne tik dauguma prekybininkų, bet ir pirkėjų negali įsivaizduoti prekių pardavimo, nenaudojant kasos aparatu kainos, kuri būtų matoma ne tik ant prekės, bet ir čekyje. Žiūrint iš šalies ir per daug nesigilinant, šis aparatas, gali atrodyti kaip supaprastintas mini kompiuteris, atliekantis matematinių skaičiavimų funkcijas. Iš dalies taip ir yra, tačiau kasos aparatams keliami reikalavimai yra kur kas didesni nei asmeniniams nešiojamiems kompiuteriams.

Taisyklės, kurių privaloma laikytis

Kadangi kiekvienas kasos aparatas yra giežtai apskaitomas, registruojamas Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, jo priežiūrai ir naudojimui taip pat keliami griežti reikalavimai. Šiais aparatais prekiauti gali tik sertifikuotos įmonės, turinčios tam leidimą. Kai kada individualūs asmenys taip pat turi sertifikatus prekiauti vieno ar kito modelio aparatais. Privaloma laikytis ne tik aparatu pirkimo ir pardavimo taisyklių, bet ir tolimesnio jų naudojimo nurodymų.

Specialios kasos aparatų naudojimo taisyklės nustato Lietuvos Respublikoje naudojamų aparatų įrengimo, priežiūros, remonto, naudojimo, techninio aptarnavimo reikalavimus. Taip pat operacijų žurnalo naudojimo ir pildymo tvarką. Kasos aparatu prieziura gali vykdyti tik tam tikri kvalifikuoti specialistai.

Kasos aparatu kainos nėra griežtai nustatytos, taigi įvairių modelių aparatai gali kainuoti labai skirtingai. Lietuvoje yra ne vienas ir ne du asmenys, įmonės, turinčios leidimus prekiauti šiais aparatais, todėl kaina yra pakankamai konkurencinga. Atsižvelgiant į savo poreikius ir galimybes, galima įsigyti ir pigesnį, ir brangesnį aparatą. Kainos, kaip ir visur kitur, taip ir čia, nebūtinai yra vieninteliai kokybės rodikliai.
Žinant kasos aparatu registracijos numerius, galima identifikuoti jų savininkus, kadangi kiekvienas yra registruojamas privaloma tvarka. Taip stabdomas ir kasos aparatu pardavimas iš rankų į rankas, nes parduodant, perduodant kitam savininkui, būtina iš naujo perregistruoti.

Ką reiškia aptarnauti kasos aparatą?

Pagal nustatytas taisykles, kasos aparatų aptarnavimas reiškia visus darbus, kad įrenginys būtų paruoštas naudoti. Ta pati įmonė privalo ne tik nurodytoje vietoje įrengti, bet ir Valstybinėje mokesčių inspekcijoje užregistruoti, perregistruoti, kitu adresu perkeltą, aparatą. Taip pat, numatytu laiku vykdo profilaktišką priežiūrą. Visi atlikti remontai turi būti įforminti laisvos formos remonto aktu, nurodant visą reikiamą kontaktinę informaciją, aprašant atliktus darbus. Priežiūros kainos derinamos atskirai su savininku, pasirašant sutartį.

Alternatyva nenorintiems pirkti

Pagal naują įstatymą, dengtose turgavietėse maisto produktais prekiaujantys asmenys turi naudotis kasos aparatu. Kasos aparatu kainos nėra labai mažos, todėl ne kiekvienas gali sau leisti juos įsigyti. Taip pat yra tokių, kurie nemato reikalo išlaidauti, nėra tikri dėl savo verslo, nežino, kiek ilgai tuo užsiims. Dažnas prekybininkas teigia, kad jo atlyginimas labai atsilieka nuo privalomos technikos kainų. Tokiu atveju yra galima kasos aparatu nuoma. Šias paslaugas teikia jau ne viena įmonė ir paklausa tikrai yra. Galima rinktis iš įvairių modelių, turinčių skirtingus parametrus, funkcijas, taip pat ir nuomos kainą. Tai galimybė už nedidelę sumą išsinuomoti tai, kas reikalaujama jau dabar ir po truputį taupyti naujam aparatui ateityje.

Dažnu atveju aparatų nuoma siūloma kartu su prekyvietės nuoma. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, kasos aparatų nuoma Vilniuje gali būti iš tų pačių turgavietės savininkų, kur nuomojatės prekybos vietą. Tai yra išties patogu ir dėl atsiskaitymo, ir dėl galimų taikomų nuolaidų, užsisakant visas paslaugas iš vienų rankų.

Didelis triukšmas dėl priverstinio šios prekybinės įrangos naudojimo, pamažu rimsta. Atsiranda įvairios galimybės kaip išvengti didelių neplanuotų išlaidų. Kasos aparatu kaina, nors ir gąsdinanti, jau nebepykdo prekeivių.

Comments are closed.