Internetas Kaune

Kauniečiai naršo greitai

Internetinis ryšys jau yra dažno, jei beveik ne kiekvieno, neatsiejama gyvenimo dalis. Kompiuteris be interneto – negyvas. Ne veltui atsirado linksmas posakis apie tai, kad internetas yra kompiuterio šventoji dvasia. Internetas kaune, o dažnai ir kituose didesniuose miestuose, turi ne vieną tiekėją. Tai gerai, nes yra vietos konkurencijai, kuri daro įtaką ir paslaugos kokybei, atsiranda daugiau nuolaidų vartotojams. Kai yra iš ko rinktis, kiekvienas tiekėjas nori pasiūlyti kuo geresnes sąlygas, pritraukiančias daugiau vartotojų.

Lietuva gali džiaugtis, geriausias internetas kaune, Vilniuje, Klaipėdoje yra ir geriausias pasaulyje. Mes pirmaujame interneto sistemų tobulinimu ir greičio kokybe. Bent jau šioje srityje, esame (blogiausiu atveju) antri nuo pradžios, ne nuo galo. Tiesa, konkrečiai pasakyti, kuris tiekėjas yra geriausias, ganėtinai sunku, nes kaip minėta, jų yra ne vienas ir ne du. Vertinimo kriterijai taip pat gali būti labai skirtingi.

Belaidis internetas kaune yra gana plačiai skleidžiamas, tačiau visgi ne visuose rajonuose ryšys greitas. Tobulėti visada yra kur. Nemokamų belaidžio interneto vietų yra tikrai daug visame Kaune. Kavinės, barai, prekybos centrai turi savo belaidžio ryšio prieigas. Vartotojams kartais reikia kodo, kurį gauna iš kavinių barmenų ar prekybos centrų informacijos centro. Kai kur nereikia netgi kodo. Internetas kaune tikrai pasiekiamas visiems norintiems.

2009 metų liepos pirmą dieną mikrovisata Kaunui pasitarnavo tuo, kad visoje Laisvės alėjoje įrengė nemokamą belaidį internetą ir miesto centras dabar turi ryšį su visu pasauliu. Internetas kaune centre įrengtas ne veltui, pasirodo jis čia reikalingas. Tai viena iš skatinimo priemonių, kaip atgaivinti Laisvės alėją, pritraukti praeivius prisėsti kavinukėje, užsigeriant kava atlikti kai kuriuos darbus. Per pirmą mėnesį internetu buvo naudojamasi labai aktyviai. Prisijungta buvo net kelis tūkstančius kartų. Atliktų skaičiavimų duomenimis internetas čia naudojamas beveik visą parą, o internautai aprimsta tik paryčiais. Dažniausiai jungiamasi darbo dienomis, o savaitgaliais prisijungimo skaičius sumažėja du ar net tris kartus.

Niekas nesiginčija, koks yra reikalingas internetas kaune bevielis ypač. Vis daugiau žmonių stacionarius kompiuterius keičia nešiojamais, tad laido paskui save nenusitempsi, o ir šiaip, kuo mažiau laidų, tuo geriau. Juolab, kad internetas reikalingas ne tik naudojantis kompiuteriu, juk vos išjungiame kompiuterį, griebiame savo išmanųjį telefoną, o ten interneto taip pat reikia.

Internetas kaune, nors ir greitas, bet nebūtinai brangus. Galimybių naršyti internete, jo tiekimo paslaugų yra tikrai daug. Rinktis galima ne tik tiekėją, interneto greitį, bet ir kainą. Tiesa, didieji tiekėjai kainas siūlo visuose miestuose vienodas. Kaune tai ne išimtis.

Internetas kaune kainos atžvilgiu daugmaž vienodas, tačiau kartais tiekėjo pasirinkimą lemia ne tik kaina, bet ir pasirašomos paslaugų sutarties sąlygos. Vieni tiekėjai kartu siūlo ir nemokamą įrangą, reikalingą interneto tiekimui, kiti siūlo ją nuomotis ar įsigyti. Dar kiti, pasirašantiems paslaugų tiekimo sutartį, dar siūlo ir papildomas dovanas – nuolaidas kompiuteriams, telefonams, ar kitai technikai. Klientai viliojami ir siūlant nemokamą gedimų šalinimą bei technikos priežiūrą.

Dar vienas būdas pritraukti vartotojus ir pasiūlyti būtent savo paslaugas yra įvairios akcijos. Apie tai, kad geresnis būtent vienas ar kitas internetas kaune akcijos skelbia ganėtinai dažnai. Svarbu toje srityje turėti bent šiokį tokį supratimą, kad nesuviliotų vien akcija ir nepraleistumėte pro akis svarbių, mažų skaičiukų, nusakančių interneto ryšio tiekimo kokybę.

Kauniečiai tikrai gali džiaugtis, kad internetas kaune greitas, patikimas ir visiems pasiekiamas. Visgi savo poreikius reikėtų įvardinti, prieš pasirašant sutartį su tiekėju, tik taip gausite optimaliausią paslaugų variantą.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *