Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Idomios dovanos

Įdomios dovanos šaltą žiemą

Idomios dovanos

Idomios dovanos

Kai ateina šalta žiema, norisi idomios dovanos, galinčios ir sušildyti, ir suteikti jaukumo. Kas gi tai galėtų būti? Skirtingu metų laiku, skirtingi laikai. Tačiau idomios ir tikrai jaukios dovanos dažniausiai lengvai pasidovanoja būtent po Kalėdų, švelniai šaltu metų laiku. Kalėdos, Naujieji metai visada yra tai, kas sušildo žmonių širdis ir nuteikia jas kažką mielo dovanoti vieni kitiems. Tad kokios idomios dovanos galėtų būti dovanojamos, kai už lango siaučia sniego sriuba?
Karšti gėrimai lauke

Jeigu norite tikrai idomios reakcijos – pakaks žmogų labai gerai nustebinti. Tai padarysite, jeigu, pavyzdžiui, einant per snieguotas gatves su brangiu žmogumi, staiga pasiūlysite jam prisėsti kažkur ant suoliuko. Žmogus nesitikės dovanos, todėl galbūt net susierzins, jog teks prisėsti šaltyje. Sakykite, kad jums kažką skauda, todėl jis būtinai taip pat turės irgi prisėsti. O tada ateis šios idomios dovanos akimirka.
Lyg niekur nieko iš kuprinės ištraukite garuojančius karštus gėrimus. Tai gali būti ir karšta kava ar kakava, karštas vynas, sultinys, netgi garuojanti skani sriuba. Paserviruokite stalą tiesiog čia gatvėje, ir jūsų mylimas žmogus tiesiog sutirps iš malonumo.

Mezginiai

Žiemą taip norisi šilumos, todėl idomios dovanos visada bus ir gražiai pagaminti mezginiai. Megztiniai, šalikai, kepurės, pirštinės. Tai tie dalykai, kurie vasarą nelabai aktualūs, tačiau žiemą galbūt taps geriausios ir idomios dovanos gimtadieniui. Jeigu norite kažko pigaus, gražaus ir patogaus bei originalaus – ieškokite internete. Čia tikrai visada galima surasti tokį daiktų pasirinkimą, kurio nėra niekur kitur. Be to, ir už prieinamą patrauklią kainą.
Tik niekada nepamirškite, kam kokį dalyką dovanojate.

Jeigu tai idomios dovanos merginai, suraskite kažką itin jaukaus, pūkuoto ir minkšto. Jeigu ieškote kažko pavyzdžiui savo tėčiui, tada būtų gerai šiltos kojinės ar liemenė. Jeigu sugalvosite megzti patys – pasidomėkite, kaip padaryti vieną ar kitą raštą, naudokitės įvairiais brėžiniais.

Malonios procedūros

Įdomios dovanos – dovanos iš savo patirties. Jeigu jums kada nors teko maloniai nustebti, tikrai žinote, koks tai geras jausmas, ir kaip turėtų būti malonu kitam, kam jį suteikėte. Tarkime, spa ir kitokios atpalaiduojančios procedūros žiemą – tai tikra palaima. Ypatingai gera yra tada, kai atsiranda temperatūrų kontrastas, kai šaltis kovoja su šiluma.

Taigi, puikiai tiks karštos jakuzzi vonios, pirtys, šiltas malonus baseinas. Kaip taisyklė, malonumai vandens parkuose vasarą yra kiek brangesni nei žiemą, taigi galite lyg niekur nieko vaikščioti su maudymosi kostiumėliu po baseino salę, už lango krentant snaigėms. Tikrai idomios dovanos draugams ieškantys žmonės, turėtų pagalvoti ir apie masažą. Juk be galo malonu – leisti masažistei ištrinti įvairiais aliejais, moliais ir druskomis jūsų kūną, o patiems taip gerai atsipalaiduoti. Žiemą mums itin reikia išjudinti savo lėtą kraujotaką, todėl tokios idomios dovanos vaikinui ar bet kam kitam tikrai turėtumėte paieškoti,pasidomėti galimybe tai padovanoti.

Slidinėjimas

Jeigu nebijote šalčio, jeigu mėgstate žiemos sportą – kodėl gi juo nepasimėgavus šią žiemą/? Tikrai idomios dovanos vyrui bus tokios, kurios atitiks jo poreikius. Jeigu, tarkime, žiemą jokiu būdu nesinori skirtis su slidėmis, tad kodėl gi nenukeliavus slidinėti? Galime dovanoti apsilankymus vietiniuose lietuviškuose kurortuose. Taip pat galima puikiai leisti laiką ir kitur, pavyzdžiui Alpėse arba Karpatuose. Europoje yra daug puikių slidinėjimo trasų, kur galima be galo maloniai praleisti laiką, slidinėti gali net gi visa šeima.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *