Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Gydomojo kosmetika

Gydomoji kosmetika – kas gali pakeisti jūsų gyvenimą

Kartais gydomojo kosmetika gali padaryti tokius stebuklus, kurie tiesiog pakeis jūsų gyvenimą. Patys negalėsite tuo patikėti, tačiau daug problemų, kurias patiria jūsų oda, gali būti paprastai ir greitai pašalintos. Kokiais atvejais jums gali tekti tikėtis šio gydomojo poveikio? Štai keletas atvejų, kada kosmetika gali padėti susidoroti su problemomis.

Spuogai, inkštirai

Gydomojo kosmetika

Gydomojo kosmetika

Jeigu jus vargina riebi oda, o joje nuolat kyla inkštirai, spuogai, tuomet tikrai gali prireikti gydomojo kosmetika. Ji tinkamu būdu nusausins riebalų perteklių, kartu nesudarydama problemų dėl alergijos. Taip pat ji nesukels per didelio išdžiovinimo arba net maitinamųjų medžiagų trūkumo. Gydomojo poveikio kreminė pudra netgi gali būti ta kosmetika, kuri kartu ir gydys, ir maskuos jūsų veido odos problemines zonas. Tačiau ja piktnaudžiauti taip pat, žinoma negalima – reikia naudoti saikingai, leisti odai ir pakvėpuoti, pabūti be pudros – makiažo pagrindo. Žinoma, išsiaiškinti, kokia gydomoji kosmetika nuo spuogu tinka geriausiai, paprastai padėti gali dermatologai, kosmetologai, o kartais ir informacija internete.

Pigmentinės dėmės

Gydomojo kosmetika bus reikalinga ir tada, jeigu nutarsite, jog nebenorite matyti ant savo veido pigmentinių dėmių. Jos galės pradingti, jeigu naudosite specialius kremus, kurie šalina tokius odos spalvų pokyčius. Galite užsisakyti tokį kremą internete ir išbandyti, iš pradžių nedidelę dozę, vėliau didesnę. Ši gydomojo kosmetika ypatinga tuo, kad pigmentinės dėmės paprastai nepranyksta vos per kelias dienas. Taigi, reikia nusiteikti nuosekliam, tačiau naudingam problemos šalinimui. Tik tokiu būdu jūs galėsite susitvarkyti su pigmentinėmis dėmėmis, kai jas uoliai kelis mėnesius tepsite reikalingu kremu.

Pleiskanojimas

Vieniems žmonėms žiemą nuo šalčio, kitiems – vasarą nuo karščio, tretiems – tiesiog nuolatos, ant odos atsiranda pleiskanojančių plotų. Tada gali padėti kosmetika pigiau, skirta būtent tokio tipo odai. Tai sausos ir pleiskanojančios odos gydymui tinkantys kremai, losjonai, pudros. Jeigu jūsų oda labai sausa ir pleiskanota, tada kosmetika internetu, skirta, tarkime, riebiai odai, jums netiks. Taigi, reikės ieškoti specialios linijos. Tačiau tai nėra problema, nes gerose elektroninėse parduotuvėse yra tikrai platus pasirinkimas, leidžiantis kiekvienam išsirinkti tai, kas padeda atsigauti odai, padeda pajusti jos gerąsias savybes. Tik nepamirškite – ekologiski kremai, kuriuos naudosite pleiskanojantiems plotams gydyti, turėtų būti naudojami nuolat. Jeigu gydysite tik simptomus, ir tik tada, kai jie pasiekia piką – ne ką teišgydysite. Geriau nuolat tepkite tokius kremus, visada jų turėkite tiek, kiek iš tiesų jų gali prireikti.

Alergija

Dėl įvairių žmonių žmones kankina skirtingos alergijos. Vieniems jas sukelia maistas, kitiems – naminiai gyvūnai, kartais alergija netgi gali būti sukelta psichologinio reiškinio. Mokslininkai ir dabar atlieka daug tyrimų, siekiančių išsiaiškinti, kodėl alergija atsiranda tik tam tikriems individams, kodėl jų ląstelės ir visa sistema taip reaguoja. Gana dažnai alergijos pasireiškimo išraiška atsispindi būtent odoje. Galite matyti įvairių išbėrimų, paburkimų, paraudimų.

Tada reikalinga specialūs gydomieji kremai, jie gali būti kupini maitinamųjų medžiagų, o kartais – hormoninio poveikio. Tam, kad alergija būtų išgydyta efektyviai, verta pabandyti kelis skirtingus kremus, tarkime Uriage kosmetika. Be to, nepakenks ir nuolat su savimi turėti „Tavigyl“ tabletę – tuo atveju, jeigu staiga prasidėtų itin stipri alerginė reakcija, pavyzdžiui, trukdanti kvėpuoti. Kartais net nežinia, nuo ko alergija atsirasti gali – pasitaiko, kad tiesiog dėl klimato zonos pakeitimo. Tarkime, yra žmonių, kurie vos nuvykę į užsienį, iškart suserga, jiems labai ištinsta veidas. Dėl to, kad to klimato ore yra kitokių medžiagų, prie kurių nesame pripratę.

Comments are closed.