Greitosios paskolos

Pats tiesiausias kelias išspręsti lengvas, trumpalaikes pinigines bėdas gali būti greitosios paskolos. Juk pasiskolinti galite nemažą sumą pinigų, o ją atiduoti paprastai būtina per kelis mėnesius. Taigi turite daug laiko gauti pasiskolintus pinigus.

Pasiskolinti greitą paskolą dabar tikrai nėra sunku – kreditus skolina labai didelis skaičius įmonių, kuris tik didėja, paskelbus istatymo pataisą, kuri leidžia tokia veikla užsiimti ir fiziniams asmenims.

Beabejo, natūralu, kad didėjanti konkurencija yra labai gerai, mums, kreditoriams. Visų pirma, tai įtakoja mažesnes kreditų kainas. Taip pat norėdamos pritraukti daugiau klientų, daugelis greitųjų kreditų bendrovių lengvina skolinimosi sąlygas, ilgina atidavimo terminus. Taigi – gauti greitąjį kreditą darosi vis lengviau ir lengviau. Ir vargu ar situacija ateityje sunkės.

Tiesa ta, kad lengvėjančios sąlygos jokiu būdu negali privesti prie lengvabūdiškumo atiduodant greitą kreditą. Už vėlavimą – Jums bus skaičiuojami delspinigiai, o jei kredito neatiduosite per 30 dienų (priklauso nuo greitų paskolų įmonęs) Jums netgi gali būti pateiktas ieškinys, kurį Jūs be abejo pralaimėsite, ir turėsite atiduoti ypatingai didelę pinigų sumą, o negana to būsite nubaustas laisvės atėmimo bausme arba didele finansine bauda.

Taip pat konkurencija skatina imones ieškoti ir kitų būdų, kaip pritraukti klientų. Vienas iš tokių – patogumas. Istorija byloja, kad daugelis žmonių sutinka mokėti netgi ženkliai didesnę pinigų sumą vien už kokybę ir patogumą (pvz. “Apple” gaminiai), taigi šiandien viskas yra perkelta į internetą. Greitosios paskolos gali būti gautos tiek SMS žinutės pagalba, tiek internetu. O kas geriausia – didžioji dalis sistemų yra automatizuotos, ir greitosios paskolos į Jūsų banko sąskaitas būna persiunčiamos 15 minučių laikotarpyje! Atrodo kur kas geriau, nei eilės prie “kiosko” bei krūvos popierizmo. O kam gi turime už visą tai sakyti ačiū? Tetai konkurencijai.

Net jeigu paskolą pasiimti yra labai lengva, nevertėtų tuo piknaudžiauti ir iškilus bet kokiai bėdai kaip vienintelio bėdų sprendimo griebtis greitos paskolos – net jeigu visuomet sekasi paprastai gražinti greitąjį kreditą, visuomet išlieka nedidelė tikimybė suklysti, nespėti gražinti kredito, o tuomet susilaukti delspinigių, o galbūt net paties blogiausio – įrašo “CreditInfo” registre. Ką tai reikštų? Ogi tai, kad ateityje Jums gauti greitą kreditą būtų labai sunku, o apie būsto paskolą iš esmės galite tik pasvajoti. Taigi, kartais geriau spręskite problemas sunkesniu, bet saugesniu būdu.

Tad štai kokios yra greitos paskolos – paprastos, be abejo, greitos, dažnai pigios, bet praktiškai visuomet – be galo klastingos.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *