Greitos paskolos

Greitos paskolos
Greitos paskolos

Dabartiniu metu Lietuvoje pačios populiariausios yra greitos paskolos. Taip susiklostė dėl esančio dabartinio krizės laikotarpio. Vyraujant krizei, daugelį žmonių patraukė greitos paskolos, kurios siūlo iš ties gan neblogas sąlygas. Tačiau jos turi savų pliusų bei minusų.

Šios paskolos yra greitos, nes yra suteikiamos vos per penkias minutes. O ir teirautis greitos paskolos gali praktiškai kiekvienas gyventojas. Ne paslaptis, jog  greitos paskolos nuo 18 metu gali būti laisvai suteikiamos bet kuriam Lietuvoje gyvenančiam piliečiui. Esant tokiam paprastam prieinamumui, krizės laikotarpis tik pasidarė aštresnis, nes daugelis žmonių nebegali atiduoti pasiskolintos paskolos. Kad ir kaip bebūtų, būdų, kuriais viliojami klientai, kad imtų greitąją paskolą, yra nemažai.

Greitos paskolos gali būti teikiamos internetu. Ko gero tai yra pats populiariausias būdas teikti šitokias paskolas. Jums pakanka tik apsilankyti greituosius kreditus teikiančios kompanijos tinklapyje, bei neretai, užsiregistruoti. Atlikus registraciją, turėsite patvirtinti savo tapatybę. Tapatybės patvirtinimas vyksta ganėtinai greitai, todėl jau po penketo minučių galėsite teirautis greitos paskolos internetu. Žinoma, iš pat pradžių negalėsite pasiskolinti nemažos sumos paskolos, tačiau kuo daugiau sėkmingų sandorių įvykdysite, tuo jūsų skolos sumos limitas kils. Tai reiškia, jeigu, pavyzdžiui, pasiskolinsite 4 kartus paskolą internetu ir atiduosite ją laiku, tai reiškia, jog būsite priskaitomas prie lojalių klientų ir kuo toliau, tuo didesnes sumas pinigų galėsite skolintis. Kitas populiarus būdas skolintis pinigus yra sms žinutėmis.

Tam, kad gauti paskolą telefonu, viskas ką jums reikės žinoti tai trumpasis numeris, kuriuo siųsite užklausą dėl greitosios paskolos, bei tekstas. Žinoma, turėsite žinoti ir savo asmens kodą, bei savo banko sąskaitos numerį. Greitos paskolos sms yra suteikiamos labai greitai, o tai reiškia jog pinigai jums yra pervedami į sąskaitą dažniausiai vos per penkias minutes. Žinoma, yra ir tam tikri apribojimai. Pavyzdžiui, negalėsite bandyti skolintis pinigų vidurnaktį arba ne darbo dienomis. Todėl, jeigu žinote, kad jums prireiks pasiskolinti pinigų, pasistenkite tai atlikti iš anksto. Taigi, kam yra naudingos greitos pasiskolinimo galimybės.

Pamatykite: Ar tikrai greitos paskolos yra pagrindinė krizės priežastis?

Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl šios greitosios mini paskolos tapo tokios populiarios. Daugiausiai jas ima studentai ir bedarbiai. Greitos paskolos studentams neretai yra lyg koks išsigelbėjimas, kai pritrūksta pinigų. Juk visi žinome, kad iš valstybės teikiamų stipendijų neišgyvens praktiškai nė vienas studentas, nebent jį rems kas nors iš šalies. O ką jam daryti, jeigu to, kas paremtų iš šalies nėra Ogi teirautis pinigų įvairiais būdais, internetu ar sms žinute, iš greituosius kreditus teikiančių kompanijų. Kitas atvejis – greitos paskolos bedarbiams. Šios paskolos padeda žmonėms pratempti iki atlyginimo tą laikotarpį, todėl taip pat yra ganėtinai populiarios. Greitos paskolos nedirbantiems neretai gali būti teikiamos su šiokiomis tokiomis lengvatomis. Pavyzdžiui, ilgesniu atidavimo laikotarpiu, arba mažesnėmis palūkanomis.

Nesvarbu, kad ir kokią sumą pinigų besiskolintumėte, atsakingai apie tai pagalvokite, nes užsikrauti naštos dėl paskolų nenori niekas. Protingai įvertinę savo situaciją, nuspręskite, ar jums tikrai reikalinga paskola.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *