Greitos paskolos

Kaip atpratinti vyrą nuo greitos paskolos ėmimo

Greitos paskolos
Greitos paskolos

Jeigu greitos paskolos  griauna jūsų šeimyninį gyvenimą ir kiša pagalius į ratus, kuriais važiuoja visa šeima – metas pasirūpinti tokia problema. Jums reikėtų pasinaudoti keletu labai gerų patarimų, laiko patikrintų, sertifikuotų Amerikoje. Apie tai, kaip atpratinti vyrus nuo greitos paskolos ėmimo, kalba ir pataria JAV gyvenanti ir dirbanti porų konsultantė Stefani.

Turėkite omenyje – tai manija

Stefani sako, kad vyrai dėl savo testesterono ir kitų hormonų yra linkę labiau nei moterys prieiti greitos išvados, priimti skubų sprendimą. Negana to – jei dar ir labiau nei kas nors kitas (moterys) linkę pasinerti į manijas arba būti azartiškais. Pasirodo, šiais laikais net ir paskolos gali lengvai tapti tikra manija, priklausomybe bei azarto šaltiniu.

Tai paaiškinusi savo knygoje „Kaip atpratinti vyrą nuo greitos paskolos“ Stefani teigia, jog reikia neneigti šios prigimtinės vyrų savybės ir visur visada ieškoti kompromisų, o ne kliautis vien greitos moteriškos intuicijos diktuojamais patarimais. „Jūs turite įsisąmoninti, kad jūsų vyras yra toks žvėris, kuris turi, turėjo ir turės kokią nors maniją. Jeigu ne vieną, tai tada kitą, todėl vienintelis būdas padaryti, kad jam paskolos nebebūtų dėmesio centras – sutelkti jo jėgas ir pastangas į kokį nors kitą dalyką, kitą sritį“, – teigia profesorė Stefani, porų konsultantė.

Knygos „Kaip atpratinti vyrą nuo greitos paskolos“ sako, kad išradinga žmona visada ras, kaip kitaip vyrą nudžiuginti, kokią naują maniją jam pakišti po nosimi. Patariama pasistengti pirmiausiai pramušti jums pačiai naudingas manijas. Tarkime, būtų puiku, jeigu vietoje paskolos internetu vyras labai domėtųsi sportu. Jeigu jis pradėtų kas rytą daryti daug atsispaudimų ir prisitraukimų, netrukus jūs turėtumėte sutuoktinį su labai stipriomis rankomis. O stiprios rankos buityje – didelė nauda su pridėtine verte.

Kaip vieną maniją pakeisti kita

Stefani pataria pabandyti surasti, kas geriausiai galėtų pakeisti greitos paskolos internetu maniją, ir nenuleisti rankų ilgai. Ji sako, kad svarbiausia mokėti viską daryti apdairiai – vyrui turi atrodyti, kad jis pats suprato, jog dabar norėtų užsiimti visai kitais žaidimais, o ne greitos paskolos bedarbiams  medžiokle. Jeigu viską darysite tinkamai – viršus bus jūsų, nesijaudinkite.

Siūlomi ir kiti variantai, ką dar vyras galėtų veikti užuot šmirinėjęs internete ir galvojęs, kaip čia susirasti kitos greitos paskolos be uzstato. Kita manija, kuri gali taip pat labai patikti jūsų vyrui – tai kolekcionavimas. Tik jūs turite pasistengti padaryti taip, kad jam atrodytų, jog būti kolekcionieriumi – prestižo reikalas. Nesvarbu, ką jis rinks, pašto ženklus, vyno kamščius ar senovinius antikvarinius peiliukus, jis turi jaustis tikras karalius ir valdovas. Taip teigia Stefani, kuri siūlo alternatyvą, kaip padaryti, kad vyrui neberūpėtų greitos paskolos telefonu.

Viską reikia daryti pamažu

Profesorė ir porų konsultantė teigia, kad daugiausiai rezultatų duoda nuoseklus, kruopštus ir nuoširdus darbas. Todėl, jeigu jūsų vyrą jau labai seniai kankina greitos paskolos nuo 18 metu, nereikia tikėtis, kad jis savo aistros atsižadės per sekundę. Juk greitos paskolos uz uzstata  gali būti labai sena ir ilgai trunkanti problema. Tad jums vertėtų turėti daugiau kantrybės.

Pirmiausiai pasiūlykite jam alternatyvią veiklą, o tada, kai jis imsis ja po truputį vis labiau ir labiau domėtis, atsargiai pasakykite, kad jums nelabai patinka, kad jį taip domina ilgalaikes paskolos.  Jeigu vyras nesupras, galite tuo pačiu metu jam duoti skanaus maisto, nes kelias į vyro širdį yra per skrandį.