Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Išspręskite laikinus finansinius sunkumus

Greitosios paskolos visiems

greitieji kreditai

greitieji kreditai

Niekas nėra apsaugotas nuo situacijos, kai pritrūksta pinigų pragyvenimui ar svarbiam pirkiniui. Kartais greitieji kreditai – vienintelė išeitis išspręsti finansinius rūpesčius. Vis dėlto skolinimasis turi būti vykdomas atsakingai.

Ir Jūs galite gauti paskolą

Visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys nuolatinį pajamų šaltinį, gali skolintis. Atitinkate šiuos kriterijus? Kreipkitės į pasirinktą kredito bendrovę dėl paskolos suteikimo. Dar vienas svarbus aspektas sprendžiant, ar suteikti klientui paskolą – kreditingumo istorija. Visi Jūsų finansiniai įsipareigojimai yra fiksuojami. Jei praeityje turėjote problemų dėl skolinimosi, pavyzdžiui, nesugebėjote laiku grąžinti pinigų, tai nenustebkite, kad Jums nebus suteikti kreditai. Finansinę pagalbą siūlančios įstaigos laikys Jus nepatikimu klientu, todėl negausite paskolos. Svarbu, kad kiekvieną kartą, kai skolinatės, tinkamai įvertintumėte galimybes grąžinti pinigus. Jei kils problemų dėl paskolos atidavimo, tai gali būti, kad ateityje niekur kitur nesulauksite finansinės pagalbos. Liks vienintelė išeitis – paskola su užstatu. Įkeičiant turtą rizikuojama likti be stogo virš galvos, prarasti kilnojamąjį ar nekilnojamąjį turtą.

Paskola net ir naktį

Patogu, kad greitieji kreditai lietuvoje teikiami įvairiais būdais: klientų aptarnavimo skyriuose, spaudos kioskuose, internetu ir trumposiomis tekstinėmis žinutėmis. Pastarieji skolinimosi būdai yra populiariausi, nes galima gauti pinigų bet kuriuo paros metu ir septynias dienas per savaitę. Jei atsiminėte, kad rytoj privalote sumokėti mokesčius, o kišenėse švilpauja vėjai, tai net ir tamsiuoju paros metu galite gauti reikiamo dydžio paskolą. Turėtumėte žinoti, kad skolinama suma nėra neribota, mėnesinis mokestis už ją negali viršyti 40 proc. šeimos pajamų. Tokių apribojimų imamasi, kad žmonės neįsiskolintų, didesnė dalis pinigų liktų pragyvenimui ir kitoms reikmėms. Kaip jau minėta, kreditai yra suteikiami virtualioje erdvėje. Čia rasite daugybę kredito bendrovių tinklalapių, kuriuose siūlomos skirtingos sąlygos. Pasidomėkite, kur palankiausia skolintis. Nenustebkite, kad nerasite išsamios informacijos, kartais tenka užsiregistruoti įmonės internetinėje svetainėje, kad viską sužinotumėte. Įdėmiai perskaitykite sutarties sąlygas ir išsiųskite prašymą. Neilgai trukus gausite atsakymą, ar Jums bus suteikta paskola. Teigiamu atveju Jūsų banko sąskaitoje atsiras pageidaujama pinigų suma. Trumpąja tekstine žinute galite skolintis tik tuo atveju, jei turite prisijungimą prie internetinės svetainės. Tekstinio pranešimo laukelyje privalote nurodyti ne tik pageidaujamą sumą tam tikram laikotarpiui, bet ir vartotojo ID. Netrukus sužinosite, ar gausite paskolą, sms žinute turėsite patvirtinti, jog tikrai norite skolintis. Ir vienu, ir kitu greitu skolinimosi būdu galite gauti pirmą paskolą nemokamai. Jums nereikės mokėti jokių mokesčių, grąžinsite tik pasiskolintą sumą. Ketinate skolintis, bet ne pirmą kartą? Pasidomėkite, kur siūlomas pigus greitas kreditas, t. y. mažiausios palūkanos.

Skolinkitės atsakingai

Skolinimasis iš kredito bendrovių turi būti vykdomas atsakingai ne tik dėl to, kad nenukentėtų kreditingumo istorija, bet ir dėl to, kad neturėtumėte rūpesčių su teisėsauga. Galima teigti, kad greitieji kreditai turi būti imamai tik tada, kai visiškai suvokiate atsakomybę. Manote, kad saugiau skolintis iš draugo ar pažįstamo, nes nereikia mokėti palūkanų? Pagalvokite, ar tikrai tik kelių šimtų litų verta draugystė, nes pinigai dažnai sugriauna santykius. Kredito bendrovei visada laiku pervesite pinigus, o draugui delsite atiduoti paskolą, todėl tikrai susipyksite. Tad greitieji kreditai iš kredito bendrovių – geresnis variantas, kai reikia nedidelės pinigų sumos.

Apibendrinant galima pasakyti, kad skolinimo paslauga yra suteikiama daugeliui, kas atitinka reikalavimus. Vis dėlto greitieji kreditai neturėtų būti imami skubotai, nes skolinimasis – rimtas finansinis įsipareigojimas.

Daugiau informacijos apie greituosius kreditus: vivus.lt/greitas-kreditas

Comments are closed.