Greiti kreditai

greiti kreditai
greiti kreditai

Taupymo patarimai šaltajam sezonui artėjant – kad negrėstų paskolos

Artėjant metų pabaigai, kiekvienas centas tampa svarbus, o didelės išlaidos gali reikšti, kad reikalingi gali tapti greiti kreditai vien kasdieniniams lūkesčiams patenkinti. Juk piniginę tikrai paplonins ateinančios didžiulės sąskaitos už šildymą, taip pat ir dovanų pirkimo karštinė privers atriekti nemažą uždarbio ir santaupų dalį. Vis dėlto, nebūtinai jūsų išlaidavimo įpročiai turi būti tokie, kad situaciją ištaisytų tiktai skubus kreditas. Pateikiame naudingus patarimus, kaip planuoti savo biudžetą artėjant šaltajam sezonui ir jam prasidėjus, kad paskutinę minutę nepaaiškėtų, jog greiti kreditai bedarbiams yra vienintelis būdas jums išsisukti iš padėties.

Turėkite omenyje kalendorių

Kaip yra sakoma, jog geriausia kontracepcija yra kalendorius, taip yra sakoma ir kad geriausias būdas išvengti greitas kreditas yra neišlaidavimas ir finansinis sąmoningumas. Ką jums labiausiai reikėtų daryti, tai turėti omenyje, kad visuomet sąskaitos padidėja atėjus žiemai. Tad jums reikėtų planuoti dėsningai būsimas išlaidas ir neišlaidauti per daug. Jau kovo mėnesį turėtumėte pradėti laukti kitos žiemos. Daugybė žmonių, kuriems dėl protingų sprendimų greiti kreditai nėra aktualu, daro būtent taip: kai tik pasibaigia laikotarpis, kurio metu gaunamos sąskaitos už būsto šildymą, papildomai atliekantys pinigai vis tiek pasidedami šildymo sąskaitoms. Artėjančio sezono šildymo sąskaitoms. Tai tarsi savotiškas išankstinis skubus kreditas – šie kreditai tokie greiti, kad yra suteikiami net jų dar neprireikus.

Tausokite energiją

Kalba eitų apie elektros energiją ir šildymo. Visų pirma, pagerintas namo energinis efektyvumas apsaugotų jus nuo didelių būsto šildymo išlaidų. Kurios, neslėpkime to, kartais gali net privaryti prie ašarų, nes net ir greiti kreditai studentams negali padengti tokio dydžio sąskaitų, kurias kartais lyg niekur nieko paštininkė įmeta į jūsų korespondencijos dėžutę. Tad, jeigu gyvenate sename nerenovuotame name, jūsų namo bendruomenėje turėtų būti priimti keli greiti sprendimai. Kol Europos Sąjunga dar teikia paramą būsto renovacijai bei daugiabučių renovacijos programos dėka yra teikiami greiti kreditai be palūkanų, tol galima namų remontą padaryti labai pigiai. Kai tai padarysite – iškart sumažės sąskaitos už šildymą.

Kitas svarbus dalykas – energijos suvartojimo tausojimas. Juk nenorėtumėte, kad greitas kreditas jums būtų reikalingas vien skaitliuko apsukoms apmokėti. Jums reikėtų pasirūpinti ekologišku LED apšvietimu, taupančiu energiją. Taip pat pravartu įsigyti lemputes, reaguojančias į judesius – kad netyčia naktį nepaliktumėte šviesos vonioje ar tualete. Mat niekam nejudant, šviesa galėtų pati išsijungti. Reikėtų naudoti naktinės energijos tarifą, skalbti, kepti orkaitėje naktį. Tada jums negrės greiti kreditai be uzstato.

Nepirkite nereikalingų dovanų

Kas jau kas, bet metų pabaigos šventės kaip niekas kitas ištuština mūsų pinigines bei sąskaitas, kuriose nuo seniai guli atgauti kreditai, atlyginimų pinigai, darbo užmokesčiai, grąžintos skolos. Tad prieš pirkdami dovanas, apmąstykite dovanų pirkimo vajaus strategiją.

Visų pirma – nepasilikite visko paskutinei dienai. Pagalvokite, galbūt jūsų artimieji išsakė tai, ko jie nori, ir jums nereikės sukti galvos, kokiu čia niekam nereikalingu dalykėliu juos nustebinti artimuosius. Jeigu žinote, ko jiems reikia, turite laiko surasti pigiai ar su nuolaidomis parduodamus dalykus. Greiti kreditai nebus reikalingi, jeigu pirksite per specialias nuolaidas suteikiančius interneto portalus, ar paprastas parduotuves išpardavimų metu.

Kita alternatyva, kuriai jokie kreditai apskritai nėra pakeliui, nes kalba čia apie pinigus išvis neina – tai nemokamos dovanos. Jūs galite tiesiog padaryti ką nors gražaus, kas patiktų jūsų artimiesiems. Galite iškepti skanių sausainių, galite pagaminti atvirutes ar namų gamybos muilą, numegzti šaliką ar sumąstyti dar ką nors kur kas originalesnio. Atminkite, rankų darbo dovana visada primins jus, o nupirktas daiktas tokio prisiminimo iškart nesuteiks.

Protingų ir jaukių švenčių!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *