Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Greitasis kreditas

Pirmas kreditas nemokamas

Kai skubiai prireikia pinigų

Lietuvoje daugybė žmonių uždirba tik tiek, kad prasimaitintų, išlaikytų būstą ir nusipirktų būtinų daiktų, dažnai pramogoms nelieka pinigų. Tad lietuviai ne tik sunkiai susitaupo pinigų, bet ir jų vos užtenka būtiniausioms reikmėms. Kartais greitasis kreditas – vienintelė išeitis, kai netikėtai prireikia pinigų.

Reikalavimai greitojo kredito gavėjui

Greitasis kreditas

Greitasis kreditas

Nusprendėte, kad skubus kreditas padės išspręsti Jūsų finansinius sunkumus? Tuomet turite žinoti, kokius kriterijus privalote atitikti, kad gautumėte greitąjį kreditą. Jei esate pilnametis (kai kuriose įstaigose reikalaujama, kad kredito gavėjas būtų ne jaunesnis nei 21 metų) Lietuvos Respublikos pilietis, gaunantis nuolatines pajamas, Jums bus nesunkiai suteikta paskola. Kredito davėjas patikrins, ar esate patikimas klientas, neturite jokių įsiskolinimų ir  netrukus gausite reikiamą pinigų sumą.

Išsirinkite patikimą kredito bendrovę

Norite kuo daugiau sutaupyti, t. y. mokėti mažesnes palūkanas? Pasidomėkite, kur siūlomos geriausios sąlygos, mažiausi mokesčiai. Dažnai pirmas greitasis kreditas suteikiamas nemokamai, todėl grąžinsite tik pasiskolintą sumą. Lietuvoje įsikūrusi ne viena finansinę pagalbą siūlanti įstaiga, sunku išsirinkti iš tokios gausybės. Ieškokite tokios kreditų bendrovės, kurioje palankiausios sąlygos, pavyzdžiui, duodama didesnė pinigų suma ilgesniam terminui ir mažesnėmis palūkanomis. Blogai tai, kad ne visuose kredito bendrovių tinklalapiuose viešinama detali informacija apie skolinimo aspektus. Daugiau sužinosite tik prisiregistravę internetinėje svetainėje. Galite klausti pažįstamų, draugų patarimo, galbūt jie žino, kur geriau kreiptis dėl greitos paskolos. Žinoma, aklai nepasikliaukite atsiliepimais, pasistenkite pats daugiau pasidomėti. Jei jau pasirinkote vieną iš įstaigų, tai įdėmiai perskaitykite sutartį, kad nekiltų jokių neaiškumų ateityje. Yra daugybė žmonių, kurie dokumentus tiesiog „permeta akimis“, neįsigilindami į sutarties detales.

Pinigai bet kuriuo paros metu

Tikriausiai teko girdėti, kad greitas kreditas gali būti imamas spaudos kioskuose, internetu arba trumpąja sms žinute. Jei Jus domina paskola virtualioje erdvėje, turite užsiregistruoti pasirinktame internetiniame puslapyje, užpildyti paraišką ir netrukus Jūsų banko sąskaitoje atsiras prašyta pinigų suma. Žinoma, jei atitinkate aukščiau minėtus punktus. Jums net nereikia išeiti iš namų, kad gautumėte paskolą. Bet kuriuo paros metu ir septynias dienas per savaitę virtualioje erdvėje galite prašyti finansinės pagalbos. Yra ir kita galimybė greitai gauti reikiamą sumą pinigų – tai paskolos prašymas tekstine žinute. Jei Jums neplanuotai prireikė kelių šimtų litų, o tuo metu esate ne namuose, prašykite paskolos mobiliuoju telefonu. Toks skolinimasis įmanomas, jei anksčiau buvote užsiregistravęs pasirinktos kredito bendrovės tinklapyje, nes tokiu būdu Jums suteikiamas kredito gavėjo ID. Registracija yra būtina, kad bet kas negalėtų Jūsų vardu pasiimti paskolos, viskas daroma dėl Jūsų duomenų ir finansų saugumo. Viename tekstiniame pranešime turite parašyti mobiliojo telefono numerį, gavėjo ID, kredito sumą skaičiais ir pageidaujamą terminą. Po kurio laiko turėsite išsiųsti antrą sms žinutę, kuria patvirtinsite, kad Jūsų duomenys teisingi, kad Jums reikalingas greitasis kreditas.

Įspėjimas

Svarbu gerai apgalvoti, ar greitas kreditas yra tinkamiausias susidariusių problemų sprendimo būdas. Apsvarstykite tai, kad gali kilti dar didesnių nesusipratimų, jei nesugebėsite laiku grąžinti paskolos. Skolinimasis turi būti vykdomas atsakingai, visiškai suvokiant galimą riziką ir prisiimamus įsipareigojimus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gyvenimas yra nenuspėjamas, niekas negali būti apsaugotas nuo situacijos, kai trūksta pinigų, ištinka finansinė krizė. Jei nesklandumai laikini, tai puiki išeitis – greitasis kreditas internetu ar sms žinute.

Comments are closed.