Skolinkis bet nerizikuok

Visada reikia nepamiršti išnagrinėti visą informaciją susijusią su skirtingais paskolų ir greitųjų kreditų siūlytojais. Tokią informaciją galima rasti puslapyje paskolos24.net

greita-paskola-internetuDabartiniai, naujieji technologijų stebuklai yra pastebimi „plika“ akimi. Iš tiesų, kartais susimąstau, kokios technologijų raidos būtų galima tikėtis penkerių – dešimties metų bėgyje?

Niekam nėra paslaptis, jog greitas kreditas – vienvaldis paskolų rinkos lyderis, stumiantis vartojamąsias paskolas, kurias teikia bankai bei kitos kreditorių institucijos. Visų pirma, kodėl taip nutinka? Daugelis sutinka mokėti kurkas didesnes palūkanas tam, jog paskola būtų gauta akimirksniu. Čia aptarsime greitųjų kreditų bei paskolų teikiamą naudą, išanalizuoti situaciją, sudėti visus taškus ant i.

Greita paskola, kaip minėjau, yra vienvaldis kreditų rinkos lyderis. Taip pat, minėjau ir vieną iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės naudojasi šia funkcija – laiko taupymas, pinigai akimirksniu. Tačiau ar galėtume teigti, jog šis veiksnys tėra vienintelis faktorius, darantis įtaką paklausai rinkoje? Jokių būdu ne. Tiesą sakant, man asmeniškai visiškai nėra nuostabu, kodėl žmonės renkasi greitąsias paskolas bei kreditus – juk pokalbiai bankuose, verslo plano prezentacija taip vargina – „užsisakant“ kreditus internetu, nereikės pateikti jokios „pašalinės“ informacijos, kuria tretieji asmenys galimai pasinaudotų. Dar vienas, ganėtinai svarbus „aspektas“, išlendantis ieškant svarių, teigiamų argumentų – itin lankstūs grąžinimo terminai.

Daug naudingos palyginamosios ir analitinės informacijos galima rasti puslapyje paskolos24.net

Labai džiugu, jog progresuojanti technologija neturi vienos krypties ir išsišakoja į daugybę „subkategorijų“, jeigu būtų galima taip išsireikšti. Man, kaip ekonomikos bei finansų gerbėjui, yra itin malonų matyti pasiūlos „prikištą“ kreditų bei paskolų rinka – niekam nėra paslaptis, jog ši turi daugybę teigiamųjų bruožų, kurie, pasitelkus protą ir verslumo įgūdžius, gali atnešti nemažos finansinės naudos.

Galėčiau pateikti neblogą pavyzdį: tarkime, jūs turite savo smulkaus biudžeto įmonę, prekiaujančią įvairiais niekučiais. Jūs žinote, jog tariamieji niekučiai Lietuvos rinkoje yra itin paklausūs, todėl tam, kad išpopuliarintumėte savo produktus bei padidintumėte pasiūlą – imate paskolą. Kadangi pirmoji paskola, kurią siūlo imti mylimieji kreditoriai, yra, dažniausiai, terminuota trisdešimčiai dienų – jūs ją imate. Iššaušus grąžinimo terminui – jūs pratęsiate kredito pasisavinimo laikotarpį dar mėnesiui ar dviems, kadangi esate tikras, jog poros mėnesių bėgyje už parduotus niekučius gausite pakankamai pinigų tam, kad galėtumėte grąžinti ne tik paskolą, tačiau ir „užsitarnautas“ palūkanas. Sistema labai paprasta – gavote ganėtinai didelę investiciją, puikiai išplėtėte savo verslą ir išpopuliarinote prekes, taip pat, suteikėt finansinės naudos kreditoriams – „ranka, ranką plauna“. Taip pat, minėtąją „sistemą“ galėtume panaudoti ir naujo verslo įkūrimui – tai galėtų būti puiki proga papildomai užsidirbti bedarbiams, ar, tarkime, besilaukiančioms mamos – laisvo laiko išnaudojimas yra beribė fantazija.

Kad ir kaip bebūtų, visgi, kiekviena teigiamoji savybė turi savų minusų. Tiek paskolos internetu, tiek kreditas internetu tikrai nėra išimtis. Užbėgsiu įvykiams už akių ir paminėsiu, jog dažniausiai didžiausi kaltininkai būna patys klientai, kurie, kaip minėjau jaunųjų verslininkų atvejy, nesugeba įvertinti situacijos ir, kaip aš sakau, sudėti visų taškų ant i. Bet kokiu atveju, didžiulės palūkanos – viena iš pagrindinių priežasčių, atbaidančių klientus. Taip, iš tiesų, vertėtų pabrėžti, jog jos galėtų būti mažesnės, tačiau, juk tai yra verslas – ko kitko būtų galima tikėtis?

Taigi, grįžtant prie pagrindinės straipsnio temos „Greitas kreditas – ar tikrai tai yra gerai?“, drįsčiau teigti bei konstatuoti faktą, jog taip, tačiau, be jokių abejonių, reikia įvertinti visus aspektus, reikia protingai ir blaiviu protu apgalvoti paskolos pasisavinimo „sprendimą“, juk, iš tiesų, tai yra ganėtinai rimtas ir svarus žingsnis „suaugusių“ gyvenimo link.

 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *