Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Geriausias naujienų ir džiaugsmo šaltinis

Delfi.ltŠiandien dauguma sociologų, kultūrologų ir antropologų sutinka, kad moderni visuomenė – tai žinių visuomenė. Viskas, kas mus supa realioje ir virtualioje erdvėje, šiandien yra ženklai, perduodantys tam tikrą informaciją, taigi gyvename tikrame triukšme, todėl gali pasirodyti keista, kad jo apsupty vis tiek ieškome šaltinių, kuriuose galėtumėm pasisemti dar daugiau žinių apie supantį pasaulį. Bene populiariausias toks šaltinis Lietuvoje yra puslapis delfi.lt. Tai – didžiausia interneto portalų kompanija Baltijos šalyse, kurios pagrindiniai privalumai, kaip skelbia patys atstovai, yra šie: „aktualios, išsamios žinios bei įvairūs skaitiniai, daugybė žaidimų, patogus naudoti elektroninis paštas, paieškos sistema, MANO DELFI, leidžiantis vartotojams patiems susikurti savo vartus į internetą.“

Tik tai, kas aktualu

Didžiausias delfi.lt privalumas – portalo įvairumas, leidžiantis prisitaikyti prie daugybės skirtingų vartotojų ir skaitytojų. Tačiau kad ir kokie šios internetinės svetainės adresatai bebūtų skirtingi, bendras visų jų vardiklis yra siekis gauti tik patvirtintą, išsamią ir aktualią informaciją. Visa tai su kaupu išpildo pateikiamos delfi.lt naujienos, tarp jų: Lietuvos ir užsienio ekonominės, politinės, socialinės ir kitokios naujienos, delfi.lt kriminalai, informacija apie švietimą, sveikatą, teisę ir jos aktų pakeitimus, internetinius vyksmus, delfi.lt sportas bei „pikantiškos“, intriguojančios žinios. Taigi kaip ir skaitydamas laikraštį, taip ir sklaidydamas puslapius „Delfi.lt“ portale kiekvienas žmogus gali atsiversti būtent jį labiausiai dominančią naujienų skiltį, kurioje ras patikimų, patvirtintų ir išsamių žinių apie naujausius pasaulio ir Lietuvos įvykius. Be to, aktyvūs piliečiai gali patys pasiūlyti savo straipsnelius: tam sukurtos tokios skiltys, kaip delfi.lt kontaktai ir „Piliečių naujienos“. Taigi šis žmonių „skaidrumo“ siekis ir delfi.lt internetinės svetainės sugebėjimas jį išpildyti, be to, interaktyvi galimybė dalyvauti naujienų kūrime ugdo patvarią ir glaudžią „žinių visuomenę“.

Ne tik rimtai

Tačiau reikia pastebėti, kad delfi.lt – ne vien tik rimtos žinios ir teorinė informacija. Čia taip pat galima tiesiog smagiai praleisti laisvą laiką ar susirasti kokių nors praktinių žinių. Pavyzdžiui, tiems, kurie ketina leistis į atostogas ar kelionę, labai pravers dvi portalo skiltys: delfi.lt valiutu skaiciuokle ir delfi.lt orai. Jei jau aiški kelionės kryptis, pakanka mesti akį į orų skiltį, kad būtų aišku, kokia tinkama apranga ir avalyne pasirūpinti (ir kaip jos neprisikrauti per daug, kad net lagaminas išsipūstų), kokias pramogas – aktyvesnes (pavyzdžiui, ekskursijas po atviru dangumi) ar pasyvesnes (muziejų lankymas) susiplanuoti ir taip toliau. Be to, čia pat, niekur neišeinant iš „Delfi.lt“ internetinės svetainės, galima paskaičiuoti, kiek pinigų išsikeisti reikės. Taip iš anksto suplanuota kelionė kels tik pačius geriausius jausmus, o ne rūpesčius.

Tiems, kuriems, deja, atostogų dar reikia truputį palaukti, portalas „Delfi.lt“ taip pat turi ką pasiūlyti. Turiningai laisvalaikį praleisti galima atsivertus skiltis delfi.lt horoskopai arba delfi.lt zaidimai. Skaitydami horoskopus sužinosite tikslią informaciją apie artimiausią savo ateitį: apie meilės ir santykių reikalus, karjerą, mokslus, sveikatą ir taip toliau. Horoskopus sudaro ir parengia publikacijai profesionalūs astrologai, todėl ši internetinė svetainė kaip visada gali užtikrinti tai, kad pateikiamos žinios yra tik pačios tiksliausios. O ką daryti, jei horoskope perskaitėte, kad jums reikėtų daugiau pailsėti? Atsiverskite portalo žaidimų puslapį – čia rasite daugybę atpalaiduojančių, linksmų ir įtraukiančių žaidimukų, kurie padės jums susigrąžinti gyvybines, kūrybines ir psichologines jėgas.

Taigi, kaip jau buvo minėta, ši internetinė naujienų svetainė tikrai gali pasiūlyti kažką unikalaus kiekvienam joje apsilankiusiam žmogui. Gali nutikti net ir taip, kad nepastebėsite, kaip čia užtruksite ilgesnį laiką negu ketinote… Ir viskas tik todėl, kad delfi.lt – tai nenutrūkstanti žinių ir džiaugsmo versmė.

Comments are closed.