Geles i namus

 Maloni staigmena akims ir širdžiai

Geles i namus
Geles i namus

Daugelis iš mūsų mėgstame staigmenas. Net ir mažytis nelauktas ir nenumatytas netikėtumas verčia šyptelėti. Moteris ypač maloniai stebina ir smagiai nuteikia netikėtai pristatytos geles i namus. Tai glosto širdį ir suteikia žavesio akims. Vyrai dažnai klysta manydami, jog moterims daug reikia. Pakanka savo mylimąją nustebinti gėlės žiedu. O jeigu tai bus nelauktos gėlės į namus, moteris dar labiau džiaugsis. Juk gėlė ir moteris – žavus, vienas kitą papildantis ir viens be kito neįsivaizduojamas derinys. Moterys ir gėlės puošia namus, kurią jaukią ir subtilią aplinką. Ten, kur daug gėlių, ten daug ir džiaugsmo, žavesio bei kerų. Gėlės visada buvo ir bus pati geriausia dovana.

Nuo senų laikų

Dovanoti geles įprasta nuo senų laikų. Mat šie žavūs augalai simbolizuoja galantiškumą ir romantiką. O kiekviena gėlė turi atskirą simboliką. Atneštos geles i namus gali daug pasakyti apie dovanojančiojo jausmus. Pavyzdžiui, nuo seno įprasta manyti, jog rožė simbolizuoja meilę, aistrą. Baltoji lelija nuo senų laikų laikoma nekaltybės, tyrumo simboliu. Orchidėjos siejamos su švelnumu, intymumu, subtilumu. Tulpės laikomos didelės meilės ir harmonijos simboliu. Narcizai asocijuojami su stipriais jausmais, meile be atsako. Laukuose besišypsančios mėlynos rugiagėlės siejamos su paprastumu, ištikimybe, linksmumu. Pavasarį pražystančios alyvos byloja apie grožį, pirmuosius meilės jausmus. Ir taip dar galima vardyti be galo apie įvairiaspalvius žiedus, puošiančius namus ir laukus. Skirtingos gėlių spalvos taip pat simbolizuoja įvairius dalykus. Raudona reiškia meilę, geltona – draugystę, balta – tyrumą ir taip toliau. Nepaisant pačių žiedų ir jų spalvų, svarbiausia, kad geles būtų dovanojamos su meile ir iš širdies.

Daugelyje miestų

Visada malonu dovanoti. Tačiau ne ką mažiau pasitenkinimo teikia ir dovanos gavimas. Pastaruoju metu ypač populiarios tampa dovanos i namus. Atsižvelgiant į tai, kad nemažai mūsų artimųjų, draugų bei giminaičių užsienyje, dovanoti patogu pasitelkus kurjerių paslaugas. Žinoma, dažniausiai dovanojama gėlių. Antai geliu pristatymas vilniuje labai išpopuliarėjo. Kadangi sostinėje pasirinkimas yra bene didžiausias, gėlių per kurjerius gaunama ne tik užsienyje gyvenančių artimųjų užsakymu, bet ir iš kito Lietuvos krašto esančių draugų. Tai patogu ir praktiška. Svarbiausia, kad žmogus, gavęs netikėtą gėlių puokštę, jaučiasi neužmirštas ir pamalonintas. Geles i namus vilniuje pristatomos greitai ir pagal jūsų pageidavimus. Įvairiaspalvių žiedų pasiūla – didelė. Belieka išsrinkti tai, ko norite.

Kiti didieji miestai taip pat neatsilieka. Geles i namus kaune taip pat paklausi ir pamėgta sveikinimo forma. Jos pristatomos nuo 6 valandos ryto iki 22 valandos vakaro.

Norite nustebinti savo išrinktąją iš Šiaulių? Tai ne bėda. Geles i namus siauliuose – taip pat populiarios ir paklausios. Norimą puokštę galima užsisakyti telefonu. Tai paprasta ir patogu jums. O asmuo, kurį ketinate nustebinti pristatę gėlių į namus, liks sužavėtas.

Gali nustebinti ir naktį

Kas gali labiau intriguoti už skambutį į duris vidurnaktį? O kas  maloniau, kai naktį atidaręs duris randi tavęs laukiančią puokštę? Sakote, tai pasaka? Ne, tai realybė. Nes iki 3 valandos ryto pristatomos geles i namus klaipedoje. Jūra. Smėlis. Tai lieka už lango. O štai gėlės net ir naktį gali pasibelsti į jūsų duris. Tiesiog fantastika. Internetu užsisakius jūsų artimuosius gali pradžiuginti ir geles i namus panevezyje. Net tik šiokiadieniais, bet ir švenčių dienomis galite maloniai nustebinti savo išrinktąją, draugę ar bet kurį kitą artimą ir mylimą žmogų. Geles i namus – šilčiausia ir smagiausia dovana tiems, kuriuos mylite. Nepamirškite savo artimųjų.