Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: Veidrodiniai fotoaparatai

Kompiuteriai ir internetas

Fotoaparatų pasirinkimo niuansai

Šiandien fotografuoti galima net telefonu ir gauti pakankamos kokybės nuotraukas. Tačiau dažną vartotoja vis tiek domina profesionalūs veidrodiniai fotoaparatai. Tikima, kad tokie fotoaparatai suteiks nuotraukoms gerokai aukštesnę kokybę. Ar tai tiesa? Profesionalūs fotografai mano, kad labiausiai nuotraukos kokybę veikia paties fotografo žinios ir kvalifikacija. Tikras meistras ir su prasta technika geba kurti šedevrą. O jei…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Veidrodiniai fotoaparatai

„Veidrodėliai“, sustabdantys akimirką Veidrodinis fotoaparatas – tai tik viena iš kelių fotoaparatų rūšių. Veidrodiniai fotoaparatai gali būti vieno arba dviejų objektyvų. Matiniame stikle fotografuojant matomas objektyvo formuojamas toks vaizdas, koks jis bus nuotraukoje. Fotoaparate yra užraktas, vaizdo ieškiklis, šviesmatis, diafragma, blykstė. Veidrodiniai fotoaparatai – profesionalų įrankis, nors mėgstamas ir fotografavimo entuziastų. Užsienyje jie perkami tiesiog…  skaityti toliau »