Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: sviesolaidinis internetas

Kompiuteriai ir internetas

Sviesolaidinis internetas

Kelionė autobusu su internetu   Kartais važiuojant tarpmiestiniu autobusu, galima pamatyti ženkliuką, jog čia veikia sviesolaidinis internetas. Tiesa tokia, kad kartais jis veikia, kartais neveikia. Vida dalijasi savo įspūdžiais, koks internetas veikė jos kelionės metu, sviesolaidinis, ar paleistas iš turimo modemo USB. Stotis Atvykau į Vilniaus autobusų stotį ir ketinau vykti į Kauną. Namuose sviesolaidinis…  skaityti toliau » 

Kompiuteriai ir internetas

Sviesolaidinis internetas

Internetinės pažintys – už ir prieš Kartais sviesolaidinis internetas įgalina ne tik siųstis didelius kiekius informacijos, bet ir naudotis paprastais tinklapiais daug sparčiau. Pavyzdžiui, pažinčių svetainėmis. Naujausiai moksliniai tyrimai parodė, kad tais atvejais, kai porų susipažinimo vieta buvo internetas, santuokos trukdavo ilgiau, nei „realybėje“ susipažinusių asmenų. Vis dėlto, tokiu būdu susipažinusioms poroms, kai jų pradžiai…  skaityti toliau » 

Kompiuteriai ir internetas

Ar vartotojai yra patenkinti šviesolaidinio interneto kokybe?

Šviesolaidinis internetas dabar dengia savo galingu spindulių srautu kone visą Lietuvą. Europoje būtent Lietuva yra ta šalis, kurioje internetas savo greičiu lenkia daugybės kitų valstybių rezultatus. Žvelgiant į tautų skirtumus, matome, kad estai yra žmonės, mokantys itin didžiuotis savo pasiekimais, neišimtis ir sviesolaidinis ryšys. Nuo pat „Skype“ įkūrimo Estija sėkmingai didžiuojasi ir niekieno neprašyti patys…  skaityti toliau »