Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: Siūlo darbą

Mokslas ir išsilavinimas Verslas ir ekonomika

Svarbu neprarasti vilties

Jaunuoliai baigia aukštąsias mokyklas, tikėdamiesi, kad greitu metu gaus išsvajotąjį darbą. Deja, realybė dažnai yra kitokia, todėl daugeliui tenka nusivilti. Apstu skelbimų, kuriuose siulo darba, bet jie nebūtinai atitinka Jūsų specialybę. Gausu rinkoje nepaklausių specialybių Lietuvoje yra per daug aukštojo mokslo įstaigų, kuriose paruošiama daugybė studentų. Nors mokytis visada naudinga, bet turėtų būti rengiami didesni…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Siūlo darbą

Jei dirbti – tai tik patinkantį darbą Ne visi bedarbiai sutinka dirbti pirmą pasitaikiusį darbą, kurį siūlo darbo birža. Įgiję išsilavinimą, patirties ir žinių turintys specialistai nori ir gero užmokesčio, ir puikių darbo sąlygų. Dėl to jie kartais ir pusmetį ieško, kas siūlo darbą, kuris tikrai patiktų. Geriau palaukti  35-erių Saulius, informacinių technologijų specialistas, darbo…  skaityti toliau »