Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: Odontologijos klinika

Kita kategorija

Odontologijos klinika

Moksleiviai lankėsi odontologijos klinikoje Praėjusią savaitę, prieš prasidedant moksleivių atostogoms, vienos Vilniaus vidurinės mokyklos mokiniai lankėsi netradicinėje ekskursijoje, kurios tikslas – odontologijos klinika. Aštuntokams buvo aiškinamo odontologijos srities darbo privalumai, stengiamasi sudominti naujomis žiniomis. Tokia išvyka į klinika  – tai profesinį pasirengimą skatinanti mokyklos programos dalis. 2012 – aisiais metais ne tik odontologijos klinika Vilniuje,…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Odontologijos klinika

Kaip nebijoti odontologo? Kiekvienas žmogus žino, kaip svarbu odontologijos klinika, tačiau didžioji dauguma bijo šių įstaigų ir vengia jose lankytis. Vengimas sukelia negrįžtamas pasekmes, pavyzdžiui, pūlinių susidarymą ir dantų traukimą. Nelaukite, kol iškris visi dantys, nes protezai nieko nedžiugina. Rūpinkitės savo dantimis jau dabar! Savarankiška priežiūra Kiekvienas žino, jog dantis reikia valyti kasdien. Deja, praktikoje…  skaityti toliau »