Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: Kroviniu gabenimas

Verslas ir ekonomika

Sandeliavimas Kaune

Kas žinotina apie sandėliavimą? Turint daug įvairių krovinių, prekių, reikia rasti tinkamą vietą, kurioje būtų galima juos visus laikyti. Įvairių krovinių, kitų daiktų sandeliavimas kaune suteikia galimybę juos laikyti saugioje ir patikimoje vietoje. Sandėliavimas yra viena svarbiausių logistikos sričių, užtikrinančių krovinių saugumą. Todėl visi, kuriems reikia saugiai ir patikimai laikyti kokius nors krovinius, prekes, kitus…  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Kroviniu gabenimas

Prekių pervežimas Lietuvoje ir už juos ribų Jei užsiimate prekyba ir norite, kad Jūsų produkcija pasiektų klientus kitame Lietuvos ar pasaulio gale, tai pasidomėkite apie logistikos paslaugas. Turėtumėte žinoti, kad yra vykdomas įvairių kroviniu gabenimas į pasirinktą pasaulio kampelį. Įvairūs kroviniai Kroviniai gali būti gabenami net tada, kai jie yra daliniai, tai reiškia, kad viena…  skaityti toliau » 

Automobiliai ir motociklai

Kroviniu gabenimas

Agnės istorija: geriausia kalbų mokykla – darbas logistikoje Agnė prisimena, kaip jos karjeros pradžioje, visas kroviniu gabenimas vykdavo Lietuvos teritorijoje. Susikalbėti būdavo labai lengva – tereikėjo kartais panaudoti rusų kalbos žinias, tačiau apskritai daugiausiai malti liežuviu tekdavo lietuviškai. Ir štai kroviniu gabenimu užsiimančioje firmoje jau dešimt metų dirbanti moteris pripažįsta, kad per tą laiką neįtikėtinai…  skaityti toliau »