Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: kreditas

Verslas ir ekonomika

Skubus kreditas

Keisčiausios svajonės Šiandien ir vėl darome apklausą apie tai, kam gali būti linksmai išnaudotas skubus kreditas. Gal ir nėra Lietuvoje priimta taip daryti, kad skubus pasiskolintas kreditas būna išnaudojamas kažkokiems malonumams, tačiau pasvajoti – juk tikrai galima. Pašnekovas 1 Manau, skubus kreditas galėtų padėti įgyvendinti vieną mano svajonę – skraidyti. Tik skraidyti aš norėčiau su…  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Kreditas internetu

Kartais žmonėms kreditas internetu vis dar atrodo kaip kažkoks keistas nepažintas ir baugus dalykas. Tačiau tinkamai žmogų informavus, gali paaiškėti, kad ilgalaikis kreditas internetu dabar kaip tik ir yra tai – ko jam reikia, kad išsispręstų įvairūs rūpesčiai ar išsipildytų svajonės. Pateikiame sąrašą argumentų, kurie gali padėti žmogų įtikinti, jog kreditas yra naudingas bei dėmesio…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Kreditas

Kova su netikėtumais Kartais gyvenimas pateikia rimtų iššūkių. Tai tarsi kova, kuriai laimėti prireikia atsargumo ir gudrumo. Mūšiui su finansiniais rūpesčiais yra keli ginklai: nuoseklus uždarbio didinimas arba kreditas. Deja, pirmasis ginklas tinka tik tuo atveju, jei esama galimybės suplanuoti ar numatyti dideles išlaidas. Tai gali būti naujo būsto ar transporto priemonės įsigijimas. Tačiau netikėtumams…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos

Paskolos internetu – finansinės paslaugos vartotojams

Šiuo metu paskolos internetu užima svarbią vietą finansų sferoje. Nuolat didėjantis vartotojų ratas leidžia spręsti, kad greita paskola yra populiari. Vartojimo paskolos populiarumą lemia patogus registracijos ir paraiškos pateikimo būdas, kuris palengvina paslaugos gavimą. Greitas kliento aptarnavimas ir paskolos internetu suteikimas į jo nurodytą sąskaitą palengvina paskolos gavimą ir sutaupo laiką, kurį klientas būtų priverstas…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos Verslas ir ekonomika

Skolinkis bet nerizikuok

Visada reikia nepamiršti išnagrinėti visą informaciją susijusią su skirtingais paskolų ir greitųjų kreditų siūlytojais. Tokią informaciją galima rasti puslapyje paskolos24.net Dabartiniai, naujieji technologijų stebuklai yra pastebimi „plika“ akimi. Iš tiesų, kartais susimąstau, kokios technologijų raidos būtų galima tikėtis penkerių – dešimties metų bėgyje? Niekam nėra paslaptis, jog greitas kreditas – vienvaldis paskolų rinkos lyderis, stumiantis…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Kreditas

Kreditas atgauna buvusias pasitikėjimo pozicijas Tuomet, kai pasaulį sukrėtė viena didžiausių ekonomikos krizių, dauguma žmonių susidūrė su neigiamomis paskolų pasekmėmis. Dirbtinai iškeltos kainos ir vartojimas galiausiai peraugo į nevaldomą procesą, kuris baigėsi su trenksmu. Nurimus šiems įvykiams, kreditas po truputį atgauna patrauklaus ir naudingo finansinio įrankio vardą. Kodėl nebeverta baimintis dėl skolintų pinigų? Kokie skolinimosi…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos

Atsakingas skolinimasis. Kas tai?

Pastaruoju metu, ženkliai padidėjus paskolas internetu be užstato suteikiančių įmonių ir šiais greitaisiais kreditais besinaudojančių žmonių skaičiui, spaudoje, televizijoje ir radijuje vis dažniau nuskamba sąvoka „atsakingas skolinimasis“. Visi potencialūs ir esami bankų ar, išskirtinai, greitųjų kreditų įmonių klientai prieš imant paskolą yra raginami kruopščiai apsvarstyti visus įmanomus veiksnius ir įvertinti savo finansines galimybes, norimų gauti…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos

Kreditas internetu – patogiausias būdas gauti greitąją paskolą

Norint suprasti kodėl naujai siūloma paslauga „kreditas internetu“ yra patogiausias būdas gauti greitąjį kreditą, reikėtų žinoti tris pagrindinius tai nulemiančius veiksnius: pirmąjį – žmogiškojo faktoriaus skolinantis panaikinimą, antrąjį – automatizuotos asmens duomenų patikrinimo sistemos naudojimą ir, galiausiai, trečiąjį – paprasto ir greito kredito pasirinkimo, užsakymo ir užsakymo patvirtinimo procesą. Šiame įraše apie visus juos papasakosime…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos Verslas ir ekonomika

Kreditas internetu ir smsu

Greitieji kreditai – trumpalaikių problemų sprendimo būdas, todėl jeigu susidūrėte su ilgalaikiais finansiniai sunkumais – ši paslauga Jums netinkama. Greitasis kreditas – puikus sprendimas, jeigu visiškai neplanuotai Jums sugedo automobilis, buities daiktas ir negalite laukti iki kito atlyginimo kol galėsite išspręsti problemą, nes Jums tas daiktas reikalingas ir negalite be jo išsiversti ilgesnį laiką. O…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Šiek tiek faktų apie paskolas

Pradedant pateiksime patį svarbiausią faktą – skolinasi visi. Sakydami „visi“ galvoje turime absoliučiai visas įmanomas institucijas, nuo stambiausiųjų – tarptautinių organizacijų ir valstybių iki pačių smulkiausiųjų – šeimų ar tiesiog tokį sprendimą priėmusių asmenų. Skolintojai gali būti bankai, kreditų unijos, tarptautinės organizacijos (pavyzdžiui, Tarptautinis valiutos fondas), greitus kreditus teikiančios įmonės, dar dažnesniais atvejais -artimieji, draugai…  skaityti toliau »