Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: kreditai

Verslas ir ekonomika

Kreditai

Skubi pagalba, kai ištuštėja taupyklė Tikriausiai ne vienam ir ne kartą teko atsidurti situacijoje, kuomet santaupos pasibaigia pačiu netinkamiausiu laiku. Jei tuo metu nepagalvojote, kad kreditai yra vienintelis išsigelbėjimas tokioje situacijoje atsidūrusiems žmonėms, vadinasi turėjote kitų alternatyvų. Jums pasisekė. Daugeliu atveju tai tikrai būna išeitis iš keblių situacijų, kurios, dažniausiai, yra laikinos, tačiau tuo metu…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos

Išspręskite laikinus finansinius sunkumus

Niekas nėra apsaugotas nuo situacijos, kai pritrūksta pinigų pragyvenimui ar svarbiam pirkiniui. Kartais greitieji kreditai – vienintelė išeitis išspręsti finansinius rūpesčius. Vis dėlto skolinimasis turi būti vykdomas atsakingai. Ir Jūs galite gauti paskolą Visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai, turintys nuolatinį pajamų šaltinį, gali skolintis. Atitinkate šiuos kriterijus? Kreipkitės į pasirinktą kredito bendrovę dėl paskolos suteikimo….  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Skubus kreditas

Keisčiausios svajonės Šiandien ir vėl darome apklausą apie tai, kam gali būti linksmai išnaudotas skubus kreditas. Gal ir nėra Lietuvoje priimta taip daryti, kad skubus pasiskolintas kreditas būna išnaudojamas kažkokiems malonumams, tačiau pasvajoti – juk tikrai galima. Pašnekovas 1 Manau, skubus kreditas galėtų padėti įgyvendinti vieną mano svajonę – skraidyti. Tik skraidyti aš norėčiau su…  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Paskolos skaičiuoklė

Kartais tenka skolinti  Ne visi žmonės uždirba tiek, kad galėtų gyventi be rūpesčių. Skolinamasi dėl įvairiausių priežasčių: pritrūksta pinigų pragyvenimui, norima įsigyti automobilį, būstą ar kitoms reikmėms. Paskolos skaičiuoklė padės įvertinti kreditų ėmimo riziką, lengviau apsispręsite, ar skolinimasis – geriausias būdas išspręsti susidariusią situaciją. Bankų pasiūlymai Planuojate pasiskolinti iš banko didesnę pinigų sumą, nes norite…  skaityti toliau » 

Pirkiniai ir paslaugos

Paskolos internetu – finansinės paslaugos vartotojams

Šiuo metu paskolos internetu užima svarbią vietą finansų sferoje. Nuolat didėjantis vartotojų ratas leidžia spręsti, kad greita paskola yra populiari. Vartojimo paskolos populiarumą lemia patogus registracijos ir paraiškos pateikimo būdas, kuris palengvina paslaugos gavimą. Greitas kliento aptarnavimas ir paskolos internetu suteikimas į jo nurodytą sąskaitą palengvina paskolos gavimą ir sutaupo laiką, kurį klientas būtų priverstas…  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Pagrindiniai reikalavimai kredito gavėjui

Greitaskreditas.lt dirba tam, kad padėtų Jums išspręsti trumpalaikes finansines problemas. Skoliname tik įvertinę mokumą ir atsisakome paskolinti tiems, kuriems gautas kreditas pasunkintų ir taip nelengvą esamų įsiskolinimų naštą.   Pagrindiniai reikalavimai kredito gavėjui: Lietuvos Respublikos pilietis. Dirbantis fizinis asmuo ir/ar turintis pastovias pajamas. Neturi nepadengtų skolų. Turi tvarkingą mokėjimų istoriją. Kreipdamiesi dėl kredito nepamirškite – niekas…  skaityti toliau » 

Verslas ir ekonomika

Greitas kreditas internetu

Kreditai – tai pasiskolinta šlamančių suma, kurią vėliau tenka atiduoti su procentais. Jis gali būti trumpalaikis ar mikro (labai mažas). Tai tarsi ištiesta pagalbos ranka papuolus į nelaimę. Juk retkarčiais nutinka nenumatytos situacijos, reikalaujančios paplonnti piniginę.