Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: knygos

Laisvalaikis ir pomėgiai

Dan Brown knygos

Paslaptingai populiari Dan Brown kūryba Dan brown knygos yra žinomos kiekvienam šiuolaikinės literatūros gerbėjui. Šie romanai populiarūs visame pasaulyje. Juos giria ne tik paprasti skaitytojai, bet ir kritikai. Kodėl? Kas Dan Brown pavertė vienu įtakingiausių žmonių pasaulyje, susikrovusiu didelius turtus iš (daugiausiai) detektyvinių romanų? Brown „kūrybos variklis“ Garsusis Dan Brown yra amerikietis, augęs ypač intelektualioje…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Knygos

Ką parodo perkamiausių knygų apžvalga? Idėja sudaryti perkamiausių knygų sąrašus gimė Amerikoje. Knygų leidėjai ir pardavėjai pastebėjo, kad žmonės mieliau perka populiarias knygas. Tai būna tarsi ženklas, kad šios knygos yra įdomios ir tikrai vertos perskaityti. Ar Lietuvoje tokie sąrašai irgi daro įtaką skaitytojams? Kokias knygas renkasi lietuviai? Perkamiausios ar vertingiausios? Egzistuoja ne tik perkamiausių…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Knygos

Istorija ir literatūra baltuose knygos puslapiuose Lietuvių skaitytojai jau ne kartą parodė, kad jų skoniui priimtinos geros istorinės knygos, dažnai turinčios ir detektyvinį siužetą. „Da vinčio kodas“, „Sinuhrė egiptietis“ ir kitos knygos yra tiesiog graibstomos iš knygynų lentynų, leidžiami pakartotini jų tiražai.  O kaip gyvuoja lietuviškoji istorinė grožinė literatūra? Ar turime savo šalyje gerų istorinių…  skaityti toliau » 

Kultūra ir menas

Knygos

Knygų formatas keičiasi, tačiau reikšmė išlieka Knygos skatina žmones kurti, mąstyti ir keistis. Literatūra pasaulyje per visą žmonijos istoriją įvykdė daugiau revoliucijų nei prancūzai savo šalyje. Knygos skleidė ir platino religijas, mokė skaityti ir suprasti pasaulį, propagavo netiesą ir melą, ragino mylėti žmones ir savo šalį – visa tai keitė pasaulio žmones ir skatino juos…  skaityti toliau »