Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: karjera

Mokslas ir išsilavinimas

Ieškantiems svajonių darbo

Darbo paieška – dažnai ilgas ir varginantis procesas, todėl reikia neprarasti kantrybės. Ne visiems pasiseka lengvai rasti darbą, todėl svarbu nenusiminti, jei kitiems sekasi, o Jums nelabai. Paprasčiau surasite darbą, jei naudositės skelbimų portalais, vienas iš jų – cv bankas. Užsiregistruokite pasirinktame tinklalapyje Jei norite matyti kuo daugiau skelbimų ir pats būti matomas darbdavių, tai…  skaityti toliau » 

Mokslas ir išsilavinimas Verslas ir ekonomika

Ko reikia, kad lengviau įsidarbintumėte?

Visiems suprantama, kad norint gauti geresnį darbą reikia baigti aukštąją mokyklą. Svarbu ne tik diplomas, bet ir tai, kaip save pateiksite. CV, motyvacinis laiskas – dokumentai, kurie atskleis Jūsų gebėjimus bei asmenines savybes. Žinoma, reikia ne tik susikurti tinkamus dokumentus, bet ir nepavargti ieškant išsvajotosios veiklos. Apgalvotai parašykite CV Būtent gyvenimo aprasymas – dokumentas, kuris…  skaityti toliau » 

Mokslas ir išsilavinimas Verslas ir ekonomika

Svarbu neprarasti vilties

Jaunuoliai baigia aukštąsias mokyklas, tikėdamiesi, kad greitu metu gaus išsvajotąjį darbą. Deja, realybė dažnai yra kitokia, todėl daugeliui tenka nusivilti. Apstu skelbimų, kuriuose siulo darba, bet jie nebūtinai atitinka Jūsų specialybę. Gausu rinkoje nepaklausių specialybių Lietuvoje yra per daug aukštojo mokslo įstaigų, kuriose paruošiama daugybė studentų. Nors mokytis visada naudinga, bet turėtų būti rengiami didesni…  skaityti toliau »