Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: internetas

Kompiuteriai ir internetas

Pažadai sau prie kompiuterio

Pažadai sau prie kompiuterio Vieniems 2014 – ieji atneša naujoves savaime, kiti pasižada pasikeisti valios pastangomis. Ir visai ne sportuoti ketinu nuo šių metų pradžios, o ištobulinti savo naudojimąsi kompiuteriu, internetu, taip, kad nė vienas cgates ryšio suteikiamas impulsas nenueitų veltui. Taigi, sąrašas pažadų, kuriuos turiu vykdyti šiais metais. Mažiau švaistymo Visų pirma, pasakysiu, kad…  skaityti toliau » 

Kompiuteriai ir internetas

Sviesolaidinis internetas

Kelionė autobusu su internetu   Kartais važiuojant tarpmiestiniu autobusu, galima pamatyti ženkliuką, jog čia veikia sviesolaidinis internetas. Tiesa tokia, kad kartais jis veikia, kartais neveikia. Vida dalijasi savo įspūdžiais, koks internetas veikė jos kelionės metu, sviesolaidinis, ar paleistas iš turimo modemo USB. Stotis Atvykau į Vilniaus autobusų stotį ir ketinau vykti į Kauną. Namuose sviesolaidinis…  skaityti toliau » 

Kompiuteriai ir internetas

Sviesolaidinis internetas

Internetinės pažintys – už ir prieš Kartais sviesolaidinis internetas įgalina ne tik siųstis didelius kiekius informacijos, bet ir naudotis paprastais tinklapiais daug sparčiau. Pavyzdžiui, pažinčių svetainėmis. Naujausiai moksliniai tyrimai parodė, kad tais atvejais, kai porų susipažinimo vieta buvo internetas, santuokos trukdavo ilgiau, nei „realybėje“ susipažinusių asmenų. Vis dėlto, tokiu būdu susipažinusioms poroms, kai jų pradžiai…  skaityti toliau »