Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tag Archives: Fotoaparatai

Kita kategorija

Fotoaparatai

Daugelį šiuolaikinių žmonių džiugina faktas, kad dabartiniais laikais fotoaparatai yra įperkami beveik kiekvienam – o juk vos prieš kelias dešimtis metų tokius pirkinius kai kurie laikė prabangiais ir ne visiems įkandamais. Taigi tikriausiai visiems malonu žinoti, jog dabar parduodami fotoaparatai ne tik buvo gerokai patobulinti atliekamų funkcijų požiūriu, bet ir kainų atžvilgiu tapo prieinami beveik…  skaityti toliau » 

Kita kategorija

Fotoaparatai

Dėmesio, tuoj išskris paukščiukas Ar galite įsivaizduoti svarbią šventę be fotografo ar bent jau be fotoaparato? Tikriausiai sunkiai. Fotoaparatas yra beveik kiekvienuose namuose. Ar dar prisimenate plastikines „muilinukes“ su keičiamomis foto juostelėmis, kurias išimti buvo patariama tik tamsoje, kad neapsišviestų? Sunku pamiršti, juk tokiu būdu užfiksuota daugelio mūsų vaikystė, paauglystė, svarbiausi gyvenimo momentai. Fotoaparatų istorija…  skaityti toliau »