Filmai, įkvepiantys keliauti

Lektuvo bilietai
Lektuvo bilietai

Galbūt apie tai kalbėta jau buvo šimtus kartų – o gal nė vieno, tačiau dabar siūlome pasvarstyti, kokie filmai gali padaryti taip, jog lektuvo bilietai į atokiausią pasaulio kampą taps karščiausiu jūsų norą. Pateikiama sąrašą filmų, kurie gali įkvėpti kelionei lektuvo, vandens, sausumos ar bent fantazijos transportu. Bilietai dabar pigūs, tik reikia tikėti, jog gali keliauti, ir kad tai – geriausias laisvalaikio praleidimo būdas.

Žvaigždžių karai

Filmas „Star Wars“ visame pasaulyje yra laikomas fantastinių filmų šedevro viršūne. Būtent po jo lektuvo bilietai, o ne kelionė laivu pasirodys labai įdomūs. Mat lektuvo korpusas turbūt artimiausias tiems erdvėlaiviams, lakstantiems po visatą. Į juos bilietai  neparduodami, jeigu nesi ateivis arba astronautas, tad nenuostabu, kad teks rinktis kur kas paprastesnį orlaivį.

Nuostabu ir tai, kad filmas „Star Wars“ sužadina ne tik norą skraidyti, bet ir apskritai pamatyti kitas žemes, susipažinti su smagiais personažais, išvysti, kaip žmonės gyvena svetur. Tokius kilusius norus patenkinti gali, kad ir lektuvo bilietai i Amsterdama.

Eurotrip

Kas kas, bet žymioji linksmos kompanijos kelionė po Europą, tikrai ne vienam žmogui glai įžiebti norą leistis ieškoti nuotykių. Ir ne bet kaip – o su būriu draugų. Tad lektuvo bilietai paskutine minute čia tikriausiai tiks mažiau, nes reikia planuotis laiką, visiems patogų, kaip ir maršrutą.

Šios komedijos herojai leidžiasi ieškoti nuotykių, ir tie nuotykiai tokie juokingi, kad daugybė žmonių film pripažįsta kaip geriausią 2008 metų komediją. Tad tegul lektuvo bilietai is Londono i Vilniu nuskraidina jus į kelionės pradžią – o nuo ten, per Prancūziją ir į visą Europą. Pažinti ir linksmintis su draugais. Pigūs lektuvo bilietai „Ryanair“  ar bet kurios kitos nebrangios skrydžių bendrovės jums suteiks galimybę pamatyti daugiau nei kino teatre kvatojant iš šios komedijos.

Amelia iš Monmarto

Jeigu dar nematėte Paryžiaus, suskubkite išsiaiškinti – gal yra kokia nors lektuvo bilietai akcija. Nes pažiūrėję šį filmą jūs kaip niekada panorėsite pamatyti Prancūziją. Ameilja, ta žavi juodaplaukė jus vedžiosis po Monmarto rajoną, menininkų ir bohemos zoną. Čia pamatysite daug tarpusavyje derančių smulkmenų ir jaukios estetikos. Tad lektuvo bilietai Zigzag ar kitos bendrovės jums pravers labai.

Na, o nuvykę į Paryžių – įsimylėsite jį iš pirmo žvilgsnio, nes tiek vasarą, tiek žiemą, jis vilioja savo kultūrų margumynu, tautų katilu, svaiginančiais koncertais ir skaniais vynais. Jeigu norėsite pamatyti dar daugiau tarpusavyje besimaišančių tautų, tada jums iš Paryžiaus bus reikalingi lektuvo bilietai i Londona. Ten tai jau tikrai sutiksite įvairiausio plauko ir patirties žmonių.

Indiana Jones

Šio nuotykio ieškotojo kelionės prieš dvidešimt metų buvo transliuojamos per televizorių. Tada pigūs lektuvo bilietai Airbaltic dar nebuvo taip lengvai nuperkami, nes keliavo tikrai daug, tačiau Indiana Jones jau viliojo paklajoti po pasaulį. Po kokias jo vietas? Ne po visas, į kurias gali nugabenti lektuvo bilietai. Labiausiai norėtųsi nuvykti į visas smėlėtas šalis, kuriose, kaip kokie Da Vinčio kodo personažai, galima netyčia užminti ant faraono kaulelio ar atsitrenkti į fenikso pelenus. Ten daugiausiai ir klajojo mūsų nuotykių ieškotojas.

Kita kategorija, kur jus gali nuskraidinti lektuvo bilietai – tai žalios sultingos šalys, tiksliau jų miškai. Po džiunlges nardantis Indiana tikrai sužadina norą ištrūkti iš savo betoninių namų ir pasinerti į laukinę gamtą bei jos siūlomus malonumus.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *