Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Elektros tarifai

Kokie prietaisai naudoja daugiausiai elektros

Elektros tarifai

Elektros tarifai

Jeigu norite, kad elektros tarifai jūsų negąsdintų, susipažinkite su dalykais, kurie suryja daugiausiai elektros energijos jūsų namuose. Tarifai buitiniams vartotojams dažnai priklauso tiesiog nuo paros laiko, tad vadovaudamiesi principu, kad reikia taupyti, daugiausiai energijos suryjančius dalykus galite tiesiog stengtis naudoti naktį.

Virdulys

Jeigu jūsų elektros tarifai jūsų nedžiugina, galbūt reikėtų atkreipti dėmesį į šį burbuliuojantį aparatą jūsų virtuvėje. Ar žinote, kiek elektros energijos jis suvartoja? Ar kada nors tuo domėjotės? Ar žinote, kad tarifai verčia jus mokėti už daug energijos sunaudojantį virdulį? Ką jūs galite pakeisti šiuo požiūriu? Dujos yra pigesnė alternatyva, tad jeigu labai mėgstate jų kvapą, galite vandenį kaisti ten. Visgi elektros tarifai, kaip ir dujų, gali keistis, todėl nereikėtų atsisakyti virdulio privilegijų.

Tik reikia žinoti vieną dalyką – kaip teisingai ir paprastai juo naudotis. O kaip tai padaryti? Žinant, kad elektros tarifai jau greitu metu jums primins apie nesumokėtas sąskaitas, virdulį naudokite taupiai. Jeigu norite kavos – užsikaiskite arbatinį ir kavą gerkite. Tačiau visada pagalvokite, kiek realiai vandens jums reikės šiam puodeliui. Tai padės apsaugoti jus nuo baimės, kad elektros tarifai yra per dideli.  Jums reikia į tarą įpilti tik tiek vandens, kiek išgersite, ir dar maždaug 50 mililitrų, kad būtų tinkamai apsemta metalinė spyruoklė. Tai ženkliai padidina, kaip sutaupoma ir kaip nebegąsdina Vst elektros tarifai gyventojams. Be to, jeigu jūsų vanduo kalkėtas, o taip tikriausiai ir yra, būtinai stenkitės susitvarkyti su šia problema.

Kaip padaryti, kad virdulyje nebebūtų kalkių, kurios iš tiesų didina ir energijos suvartojimą? Jums reikėtų virdulį  gerai išplauti actu. Taip taip, tuo pačiu paprastu naminiu stebuklu, gerai tinkamu ir einant į kovą su pelėsiais. Actas yra nekenksmingas, nes natūralus, taigi, jis gali greitai išplauti virdulį. Arba, jeigu norite, naudokite cheminius skysčius, jie irgi efektyvūs, tik brangesni bei gali būti itin nuodingi. Nepamirškite, gerai naudojamas virdulys – ir elektros tarifai gyventojams nebaisūs.

Boileris

Jeigu turite šį šylantį didžiulį daiktą savo vonioje, tada žinote, kad jis taip pat yra vienas iš veiksnių, prisidedančių prie visuotinės sąskaitų už elektrą baimės. Jeigu namuose elektros instaliacija nėra labai ideali, ir visi pagrindiniai prietaisai, apkrovos ir srovės laikosi ant vieno saugiklio, galite dažnai pastebėti, jog įjungus boilerį ir, tarkime, virdulį vienu metu – išmušami saugikliai, vadinamieji kamščiai. Taip yra dėl to, kad elektros tarifai Vilniuje nesusiję su šiuo nutikimu, bet jūsų naudojami prietaisai – iš tiesų galinti.

Taigi, boileris suvartoja nemažai elektros energijos, kaip tai kontroliuoti? Jums reikėtų visų pirma, tai visada gerai pamąstyti, ar tikrai norite ir ar tikrai privalote jį kaisti? Galbūt jums nereikia to karšto vandens? Jeigu nenorite, kad labai gąsdintų elektros tarifai Kaune, jums taip pat reikalingas ir kitas dalykas. Reikia, kad pagalvotumėte, kokio karščio vandens norite, ir ar reikalingas pilnas boileris. Jeigu pastarieji reikalavimai labai nedideli – vadinasi, jums nėra reikalo kaitinti vandenį visą dieną, jums pakaks keliolikos minučių, kada užkais jums reikalingas kiekis vandens.

Jeigu jūsų naudojami elektros tarifai Lietuvoje yra dieniniai ir naktiniai – pasinaudokite šia privilegija, ir vandenį kaiskite naktį. Tačiau užkaisti boilerį ir eiti miegoti taip pat nerekomenduojama – vargu, ar tai tikrai labai daug sutaupys, juk naktį jūs miegosite, o boileris be reikalo tiek daug laiko valgys energiją. Tad nors naktiniai tarifai elektros yra mažesni, reikia dar mokėti jais pasinaudoti. Elektra, tarifai, taupymas – visa tai yra ir mokslas, ir menas, kurį gerai pažinus, galima gyventi iš tiesų patogiai ir protingai.

Comments are closed.