Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Edraudimas

Kada ir ką drausti?

Edraudimas

Edraudimas

Siekdami apsaugoti savo turtą žmonės imasi įvairių priemonių. Viena populiariausių pastaruoju metu yra edraudimas, kuris naudojamas drausti įvairius dalykus. Tai gali būti ir kelionė, ir nekilnojamasis turtas, ir automobilis, ir gyvybė. Priklausomai nuo to, ką norite drausti, kokios sąlygos jus tenkina, galite pasirinkti ir norimą bei labiausiai jums patinkančią draudimo bendrovę. Pasirinkimas gana platus ir įvairus. Todėl net ir įnoringiausi klientai gali rasti tai, kas geriausiai atitinka jų lūkesčius. Drausti galima tik brangų nekilnojamąjį turtą, tiek vertingus papuošalus ir kitus dalykus. Jeigu kyla klausimų dėl kokio nors daikto draudimo, draudėjai visuomet yra pasirengę padėti ir atsakyti į klientams rūpimus klausimus. Taip pat įvairios informacijos, susijusios su draudimu, gausu internete. Tereikia paieškos sistemoje pateikti užklausą ir galite gauti atsakymą į daugelį klausimų. Nežinote, kada, ką ir kokiu draudimu drausti? Pasitarkite su profesionalais.

Turtas

Vis dažniau daugelis gyventojų yra linkę naudotis ne tik privalomuoju transporto priemonių, bet ir įvairaus turto draudimu. Nors auto draudimas yra vienas populiariausių, dauguma gyventojų tampa sąmoningesni ir vis dažniau draudžia turimą nekilnojamąjį bei vertingą kilnojamąjį turtą. Tai suteikia daugiau saugumo ir patikimumo, jeigu nutiktų nelaimingas atsitikimas. Sunkiu metu, tiek eismo įvykiui įvykus, tiek būstą nusiaubus stichinei nelaimei ar atsitikus kitiems nenumatytiems atvejams, itin yra reikalingi pinigai. Net ir minimali suma gali būti labai naudinga sunkiu metu. Todėl draudimas internetu yra patogus ir praktiškas būdas apdrausti turimą turtą, net ir neturint laiko išeiti iš darbo ar iš namų. Jums pakanka turėti interneto prieigą ir apsilankyti internetinėje pasirinktos draudimo įmonės svetainėje. Daugelis bendrovių suteikia galimybę apsidrausti internetu vos per kelias akimirkas. Tad pasirūpinti savo turto saugumu dabar tikrai yra paprasta.

Gyvybė

Gyvybė yra pats brangiausias turtas, todėl ja rūpintis ir saugoti ją būtina visais įmanomais būdais. Draudimo kompanijos siūlo įvairias draudimo rūšis: nuo nelaimingų atsitikimų, gyvybės draudimas, asmens civilines atsakomybes draudimas ir kiti. Pastarasis draudimas naudingas tuo, jog nelaimės atveju atsakomybė už kitiems padarytą žalą, nuostolių atlyginimas yra perleidžiami draudimo kompanijai. Šis draudimas gali būti taikomas visai šeimai. Jeigu apsidraudžia vienas iš šeimos narių, automatiškai apdraudžiama ir kito sutuoktinio bei nepilnamečių vaikų civilinė atsakomybė. Apsidraudus asmens civilinės atsakomybės draudimu asmuo daug patikimiau jaučiasi ir sportuodamas, ir atostogaudamas. Norėdami sužinoti, kiek jums gali atsieiti gyvybės, nuo nelaimingų atsitikimų saugantis ar kitas draudimas, galite tai pasiskaičiuoti elektroniniu būdu. Pakanka interneto paieškos sistemoje suvesti užklausą draudimo skaiciuokle ir jums bus suteikta galimybė bent preliminariai paskaičiuoti, kiek gali kainuoti norimas draudimas.

Kelionės

Dar viena draudėjų teikiama paslauga yra kelionės draudimas. Vykstant į svetimą šalį keliautojams siūloma draustis ne tik nuo nelaimingų atsitikimų, bet taip pat patariama apsidrausti ir svarbiausius dokumentus, kuriuos vežatės į kelionę, bagažą. Nors visuomet tikimasi, kad kelionė praeis sklandžiai, vis dėlto netikėtumų pasitaiko kiekvienos kelionės metu. Galbūt šįkart ne jums, o jūsų kaimynui kažkas nutiko, tačiau niekad nesame tikri, jog patys visuomet būsime saugūs. Gali pablogėti sveikata, gali netyčia pasimesti bagažas ar dokumentai. Siekiant išvengti didelių nuostolių bei streso, patartina apsidrausti prieš kiekvieną kelionę. Juolab kad dabar visiems lengvai yra prieinamas edraudimas, kuriuo pasinaudosite turėdami su savimi kompiuterį ir interneto ryšį. Kai saugomės patys, ir aukštesnės jėgos labiau rūpinasi mūsų saugumu bei gerove.

Comments are closed.