Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Dovanu idejos

dovanu idejos

dovanu idejos

Kaip sugalvoti idėją dovanai?

Dovanu idejos – naudingas dalykas, padedantis ir sutaupyti, ir nustebinti artimą žmogų dalyku, kuris galbūt labiau patiks negu atsitiktinis brangus daiktas. Juk gerų dovanų padovanoti galima tik tada, kai daug galvoji apie žmogų ir išrenki kažką būtent jam. Tačiau, kurgi slepiasi tos idejos ir kaip jas pričiupti, kad būtų galima nudžiuginti bičiulį? Dalijamės keletu patarimų, iš kur gimsta dovanu idejos.

Kalbėkitės

Galima sakyti, kad dovanu sudėtis yra paprasta, tik iš dviejų komponentų. Tai, visų pirma, kažkas universaliai įdomaus, džiugaus, originalaus. Na o visų antra – tai asmeninė energija, įkrauta į dovaną, tiksliau tai, kaip ta dovana asmeniškai tiks tam tikram žmogui. Tai, ar dovana tiks, paprastai lemia dovanotojo pastangos įsiklausyti į kito žmogaus poreikius, suprasti, kas kitam žmogui yra įdomu, ko tikrai trokšta jo širdis. Tad nuo čia ir prasideda tikrosios idejos paieškos, pradėkime nuo čia ir mes. Pirmiausia, nuo pastarosios dalies – įsiklausymo,

Pirma, jūs galite tiesiog susirašyti ant lapo tai, kas jums tikrai padės dovanu idejos mąstymą. Tiesiog parašykite apie žmogų penkis dalykus, dėl kurių jis jums patinka, penkis dalykus, kokiais tas žmogus domisi, penkis dalykus, kuriuose jis dar galėtų patobulėti, penkis dalykus, kuriais, esate matęs, kad jis žavėjosi. Iš tokios schemos apie žmogų pasakyti galima pakankamai nemažai. Ir galbūt jau vien tokia lentelė gali pasufleruoti ne vieną dovanu idejos mintį. Tačiau mes siūlome su savo dovanos palaba sukurti dar artimesnį, išskirtinį ryšį.

Pabandykite prisiminti kažkokį jums kartu esant nutikusį įvykį, pabandykite prisiminti, galbūt fotografuojantis žmogus, jūsų draugas, karta būdamas su jumis nusijuokė, jog fotoaparato objektyvas panašus į puodelį. Tuomet, galvodami apie tai, kad jūsų draugui reikėtų nupirkti kažką iš foto įrangos, iškart pamatę parduotuvėje objektyvo formos puodelį – termosą, jį ir pirksite. Taip jūs ne tik pataikysite į pasirinktą sritį, bet jūsų dovanų idėjos kartu ir pritrauks bendrus prisiminimus. O tai yra labai svarbu ir kuria geresnį tarpusavio ryšį.

Originalumo paieškose

O dabar prieikime prie to punkto, jog jums reikia ne tik į draugo interesų lauką pakliūvančios, bet ir originalios dovanos.  Kas gi jums čia puikiai tiktų? Ogi rankdarbiai. Arba kažkas, prie ko bent šiek tiek esate prisidėję savo gamyba. Galbūt jūs mokate gerai piešti, o gal mokate lieti iš metalo skulptūrėles? Jums visiškai nebūtina pagaminti visos dovanos, tegul ją gamina gamintojai. Tačiau labai miela, jeigu gimtadienio dovanu idejos įtrauktų ir rankų darbo. Tarkime, jeigu dovanojate knygą, galite pridėti gražų rankų darbo skirtuką.

Jeigu dovanojate apyrankę, kitoje pusėje galite išskaptuoti savo sukurto eilėraščio eilutes ir pan. Žinoma, dovanu idejos vyrams skiriasi nuo moteriškų. Vyrams gal reikės kažko masyvesnio, mažiau mielo. O dovanu idejos mamai bus itin laisvos. Mamai galbūt patiks rankų darbo vazonas, kur ji galės auginti gėles ir panašiai.

Dažnas klausimas iškyla moterims dėl dovanu idejos vaikinui – ar reikia jam dovanoti kažką vyriško, ar verčiau – taip, kaip ir norisi iš širdies, kažką romantiško ir pūkuoto. Iš tiesų, čia gali atsakyti kiekviena moteris individualiai, nes visi žmonės yra labai skirtingi, kas vienam tinka, kitam galbūt visai netiks.

Na o jeigu nieko nemokate patys padaryti, galbūt tiesiog dar kartą įsiklausykite į bičiulio poreikius, ir padovanokite tiesiog tai, ko jis labai iš tiesų nori, galbūt tai bus Druskininku vandens parkas,  o gal kvietimas pasivaišinti šokoladu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *