Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Dovana jam

Ką dovanoti vyrui?

Artėja jūsų mylimojo gimtadienis, o dovanos vis dar neturite? Puiki dovana jam galėtų būti daugelis dalykų, tačiau labai svarbu atsižvelgti į tai, kas patinka jūsų antrajai pusei, ką jis mėgsta, ko jis trokšta. Nebūtinai tai turi būti gimtadienis ar Kalėdos. Savo mylimąjį galima nustebinti bet kada. Net ir mažytė dovana be jokios progos jūsų vyrui gali suteikti daug džiaugsmo ir malonumo. Labai svarbu, kad ta dovana jam būtų įteikta su meile ir iš visos širdies. Priklausomai nuo to, kas patinka jūsų vyrui, galima rinkti ir atitinkamą dovaną. Nors dažnai moterys sako, kad išrinkti dovaną vyrui yra sunku, vis dėlto kūrybiškos ir mylinčios moterys bei merginos sugeba nustebinti savo išrinktuosius ne tik švenčių proga, bet ir be jokios progos. Kai kurioms dailiosios lyties atstovėms išrinkti dovana vaikinui yra vieni juokai. Joms tai teikia malonumą ir džiaugsmą. Dažnu atveju tokios moterys gerai žino apie vyrą, kuriam ieško dovanos, todėl lengviau orientuojasi, kas jam patinka, kas jam tinka, ko jam apskritai reikia. Nebūtina išleisti didelių sumų, kad vyrą nustebintumėte išskirtine dovana. Pakanka pasitelkti savo vaizduotę ir fantaziją.

Vakarienė

Dovana jam

Dovana jam

Priklausomai nuo vyro pomėgių ir charakterio, dovana jam gali būti įteikta išskirtinai bei ypatingai. Paprasta vakarienė namuose gali virsti puikia dovana vyrui bet kokia proga. Žvakės, gėlės, šampanas, vynas, mėgstami vaisiai ar / ir kiti atributai, kurie, rodos, kasdien yra namuose, gali nustebinti vyrą tiesiog pateikus juos kitaip. Romantiška vakarienė namuose ar restorane gali būti puiki dovana vyrui tiek gimtadienio, tiek Kalėdų ar bet kokia kita proga. Nustebinti ir pradžiuginti mylimą vyrą yra begalės būdų. Tereikia pasitelkti vaizduotę ir nenuleisti rankų. Gera dovana vyrui gimtadienio proga bus ta, kurią įteiksite su meile, pagarba ir nuoširdumu. Net jeigu negalite užsakyti vakarienės prabangiame restorane, ją petiekti galima namuose, sukūrus romantišką ir jaukią atmosferą. Vyras liks patenkintas ir sužavėtas. Svarbu yra ne prabanga, o meilė ir dėmesys jam

Nakvynė

Jeigu norite, kad dovana jam džiugintų jus abu, tuomet puikiai tiks nakvynė dviems. Tai gali būti romantiška nakvynė prabangiame viešbutyje, jaukioje kaimo turizmo sodyboje ar kitoje jums patinkančioje vietoje. Labai svarbu, kad tai teiktų džiaugsmą abiem pusėms. Smagi ir kupina nepamirštamų akimirkų gimtadienio dovana vaikinui gali būti ir netikėta romantiška nakvynė palapinėje ant ežero kranto. Ypač jeigu esate jauna įsimylėjėlių pora, tokios dovanos puikiai tinka abiem pusėms. Draugystės pradžioje visos poros nori kuo daugiau laiko praleisti kartu. Todėl valentino dienos dovana jam gali būti nakvynė dviem asmenims, vaikinas tikrai supras ir įvertins tai. Dovana mėgausitės abu. Kartu galėsite patirti daug nepamirštamų ir jausmingų akimirkų. Romantiška nakvynė dviem asmenims taip pat gali būti ir gera dovana vyrui kaledu proga. Jeigu mėgstate laiką leisti dviese, tuomet tokios dovanos džiugins ne tik jūsų vyrą, bet ir jus pačią.

Kelionė

Jeigu jūsų antroji pusė mėgsta keliones, tuomet puiki kaledine dovana jam gali būti kelionė į norimą šalį ar kitą lankytiną vietą. Kelionė kaip dovana gali būti įteikta ne tik mylimajam, bet ir giminaičiui ar bičiuliui. Tai priklauso nuo jūsų finansinių galimybių ir santykių su artimaisiais. Puiki dovana jam gimtadienio proga nebūtinai gali būti kelionė į svetimą šalį. Tai gali būti kelionė po Lietuvą, į kokią nors žinomą lankytiną mūsų šalies vietovę. Koks bus jūsų pasirinkimas, lems tiek jūsų, tiek asmens, kuriam ketinama dovanoti, pomėgiai bei poreikiai. Gera dovana yra ne ta, kuri brangiai kainuoja, o ta, kuri įteikiama iš visos širdies. Ar tai būtų dovana mamai, ar vaikui, ar kitam asmeniui, svarbu dovanoti su meile ir pagarba. Jeigu vyrui patinka kelionės, dovana jam gali būti tiek bilietai, tiek pinigai, tiek turistinė knyga, skirta keliautojams. Svarbiausia – dėmesys ir pagarba.

Comments are closed.