Dovana draugui

Keliauti, svajoti ir dovanoti džiaugsmą 

Dovana draugui
Dovana draugui

Tikriausiai nėra pasaulyje žmogaus, kuris nemėgtų keliauti. Net jei kam nors ir nėra tekę apskritai iškelti kojos iš namų (pavyzdžiui, pasakojama, kad namuose užsidaręs Imanuelis Kantas dvidešimt metų rašė vieną iš savo veikalų), vis vien daugelis bent pasvajojame ir mintimis nuklystame į kokį nors artimesnį ar tolimesnį pasaulio kampelį. Tokias svajones įgyvendinti padėti gali kelionė kaip dovana draugui ar kitam mylimam, gerbiamam žmogui, o gal net pačiam sau.

Pati didžiausia staigmena

Kelionės paprastai nėra pigios, be to, prisideda išlaidos apgyvendinimui, maistui ar suvenyrams, todėl keliaujama tikrai nedažnai, o jos kaip dovana teikiamos dar rečiau. Būtent dėl to kelionė gali būti tikrai originali dovana draugui, juk jis to visiškai nesitikės.

Beje, svarbu paminėti, kad mintis, jog pigios kelionės neegzistuoja, šiais laikais jau yra beveik mitas. Internete galima rasti netgi specialių programų, kurios, įsigytos už minimalią kainą, generuoja šimtus pigių skrydžių ar nebrangių kelionių maršrutų visame pasaulyje. Be to, kainas ir paslaugas tinkamiausiu būdu suderinti padeda kelionių agentūros, todėl, jei kreipsitės į jas, bus išrinkta pati geriausia dovana draugui. Taigi tikrai galima išrinkti ne tik pigią, bet ir linksma dovana draugui, pavyzdžiui, suorganizuojant jam išvyką į Disneilendą, karnavalą Venecijoje ar Brazilijoje ir panašiai. Tokia dovana tikram draugui bus viena įsimintiniausių staigmenų. Jam tikriausiai bus visai nesvarbu tai, kad skristi teks pigios skrydžių bendrovės lėktuvu, apsistoti ne penkias, o šiek tiek mažiau žvaigždučių turinčiame viešbutyje ar hostelyje ir taip toliau. O jei dar į tą kelionę vyksite kartu, draugui tai padarys neišdildomą įspūdį. Abu kartu parsivešite begalę gerų emocijų ir įspūdžių.

Pačioms įvairiausioms progoms

Kelionės gali tapti gera dovana bet kokia proga: ir per gimtadienį, ir per vestuves (juk, pavyzdžiui, galite išpirkti medaus mėnesio maršrutą savo artimiems jaunavedžiams), ir per kalendorines šventes. Visomis progomis nauji įspūdžiai ir potyriai yra pati puikiausia dovana draugui.

Pavyzdžiui, jeigu ieškote dovanos draugui jo gimimo dienos proga, galite išrinkti pažintinę, poilsinę arba abi funkcijas suderinančią kelionę: taip jis ne tik smagiai atšvęs savo ypatingą dieną, bet ir pasisems naujų žinių, įspūdžių, nepamainomos kultūrinės patirties. Jeigu jis gimęs vasarą, šauni gimtadienio dovana draugui galėtų būti išvyka prie jūros (net nebūtinai užsienyje!), o gal (nebūtinai tolima) kelionė, kurios metu užsiimsite įvairiomis pramogomis: apsilankysite nuotykių parkuose, keliausite dviračiais po įvairius miškus ar regioninius parkus, kopsite į kalnus, plauksite baidarėmis, plaustais ar laivais upėmis, ežerais ir taip toliau. Jei artimas žmogus gimęs šaltuoju metų laiku, galite palepinti jį išvyka į kokią visus metus šiltą šalį, o gal kaip tik padovanoti galimybę pasidžiaugti žiemos pramogomis ― kelionę į Alpes slidinėti ar panašiai. Romantiška dovana draugei su gimtadieniu, jei ieškote jos savo mylimajai, taip pat gali būti kelionė. Sakykime, galima kartu skristi į Veneciją, Veroną, Valensiją, Beunos Aires ar kitą meile bei saule alsuojantį Italijos, Ispanijos, Argentinos ar kitų šalių miestą.

O jei, pavyzdžiui, jus domina dovana draugui kaledoms, tinkamą kelionę taip pat rasite nesunkiai. Jūsų draugas tiki Kalėdų seneliu? O gal jau nebe? Bet kokiu atveju net ir atgaivinti jau prigesusį tikėjimą galima išvykoje, kurios metu Kalėdas sutiksite Laplandijoje ― kartu su elniais, raudonskruosčiais Kalėdų seniais ir nykštukais. Tokia dovana draugui kaledu proga primins pabuvojimą pasakoje.

Svarbiausia renkant kelionę dovanoms yra nebijoti fantazuoti ir ieškoti pačių įvairiausių, originaliausių, gal net keisčiausių sprendimų. Svarbiausia ― įsivaizduokite, kas jūsų sukeltų daugiausiai džiaugsmo. Taip jūsų išrinkta dovana draugui bus pati geriausia iš visų gautų. Jis ne tik keliaus, svajos, kaups atsiminimus, bet ir vėliau kelionių sugeneruojamu džiaugsmu dalinsis su kitais žmonėmis.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *