Deveti drabuziai

Jei vakarėlio dresskodas – deveti drabuziai

Artėjant ypatingoms šventėms visi ima sukti galvą – kaip čia įmantriau atšventus, kad ir man, ir svečiams būtų smagu? O ką, jeigu vakarėlio tema būtų senienos, o dresskodas – deveti drabuziai? Toks universalus pasirinkimas užtikrins daug šaunių akimirkų su draugais. Programoje gali būti įtrauktos tokios smagenybės kaip senosios animacijos peržiūros, nuotraukų popietė, sovietinio džiazo šokiai. Na o šiai šauniai atmosferai išlaikyti puikiai tiks seni atgyvenę ir morališkai nusenę drabuziai. Ką reikėtų apsvarstyti, rengiantis tokiam vakarėliui?

Pagalvokite, ar jūsų draugams tai patiks

Deveti drabuziai,  kaip bebūtų gaila, vertinami yra labai skirtingai. Todėl kartais tai, kas jums atrodo geriausias pasirinkimas, kitiems gali kelti siaubą, pasišlykštėjimą, nusivylimą ar gėdą. Jums reikėtų išsiaiškinti, ar jūsų draugai nieko prieš neturi, jog vakarėlio metu visiems teks deveti  senus rūbus. Galbūt jiems labiausiai norisi puoštis blizgančiomis princesių suknelėmis, o gal – pasididžiuoti naujais moderniais modeliais. Tokiu atveju, deveti drabuziai, urmu boluojantys vakarėlyje ant visų šventikų kūnų gali suteikti svečiams nusivylimą. Tada rinkitės kitą temą, kitus drabužius, kuriuos svečiams mieliau  deveti.

Kitas dalykas, pasidomėkite, ar jūsų draugai tikrai pakankamai apsirūpinę, kuo deveti. Jeigu jau susitarsite, kad tema yra seni laikai. Galbūt jie tiesiog fiziškai negali būti tie, kuriuos puošia deveti rubai, nes jie jų neturi. Ką daryti tokiu atveju? Jeigu noro yra – sprendimas akivaizdus. Prieš vakarėlį pasidarykite pre – vakarėlį. Kurio metu deveti drabuziai  taptų puikiu mainų objektu. Atiduokite draugams tai, kas nebereikalinga jums. O galbūt pigiai parduokite. Tik nebūkite monopolistai nepardavinėkite brangiau, nei tai daro parduotuvės, pavadinimu „pigus rubai“.

Išsirinkite originalų kostiumą

Kuo keistesnis derinys, tuo įdomesni drabuziai.  Kas taip pasakė? Jūs – vakarėlio šeimininkas. Pasistenkite būti išradingi, tai suteiks vakarėliui itin įdomią atmosferą. Derinkite spalvas, nevenkite ryškių tonų, puoškitės aksesuarais, blizgučiais, dėvėkite šalius, karolius, kailinius, kailiukus ir, be abejo, atitinkamai pasirinkite avalynę.

Tegul susirinkus atrodo, jog aprangos kodas buvo ne deveti drabuziai , o labai stilingi seni rūbai. Žinoma, venkite kičo. Jūs juk nesate Lana Del Ray, kad leistumėte sau derinti kičinius dalykėlius. Jos darbas yra būti žvaigžde, tad jai rūbus suderina prodiuseriai, o jūs, jei tai padarysite patys, greičiausiai tik apsikvailinsite. Atrodys, kad deveti drabuziai maisais  pavirto, ir negražiai ant jūsų kabo, tarsi ant šiaudinės kaliausės, tos, kuri stovi lauko gali ir varnas baido nuo lysvių.

Sugalvokite vakarėlio programą

Žinoma, kad vien tiktai deveti drabuziai negalės būti pagrindine vakaro ašimi – jums reikėtų gerai apsvarstyti, kaip suplanuoti vakarą taip, kad visiems būtų pakankamai ką veikti, ir smagu, ir linksma, ir originalu. Kaip sugalvoti programą? Pagalvokite apie savo svečius, kas jiems aptiktų labiausiai? Gal sportiniai žaidimai, o gal jaukus maisto kepimas, sulindus į kaitrią virtuvė?

Galbūt bus reikalingi ir deveti drabuziai vaikams,  nes jų susirinks devynios galybės? Vadinasi, jums tikrai reikėtų paruošti žaidimų, ir senosios animacijos vakaras, panašu, čia sulauktų visapusiškai visų svečių simpatijų. Džiaugtųsi ir vaikai, ir jų tėveliai.

Puikiai programą paįvairins senos sovietinės muzikos užtaisas. Tokią muziką kaip tik groja vienas šiuo metu sparčiai populiarėjantis ansamblis „Soviet Groovs“. Jeigu sunku sugalvoti, koks muzikinis repertuaras galėtų papuošti jūsų vakarą, apsilankykite šių šaunuolių koncerte – jie sugros tikrai ne vieną seną šlagerį, kuriuo galėsite džiuginti ir savo vakarėlio svečius.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *