Depiliacija cukrumi namuose

Plaukų šalinimo eksperimentas namuose

Depiliacija cukrumi namuose
Depiliacija cukrumi namuose

Vasara, vasara, vasara – trumpų sijonų, šortų, žodžiu, nuogų kojų sezonas, kai vyrai turi į ką paganyti akis. Vasara dar tik prasidėjo, o jau atsibodo nuolat skusti nepageidaujamus plaukelius nuo įvairių kūno vietų? Yra puiki išeitis – depiliacija cukrumi namuose, tai ilgesnio poveikio ir netgi pigesnis plaukų šalinimo būdas nei kasdienis skutimas peiliukais. Galėsite ilgiau mėgautis glotniu kūno paviršiumi. Gaila leisti pinigus tokioms procedūroms? Metas tai išmėginti namuose! Nežinote kaip? Patarsime!

Kaip pasiruošti?

Svarbu prieš depiliaciją plaukelius atauginti bent iki 3-4 milimetrų. Parą prieš plaukų šalinimą cukrumi ir parą po to nepamirškite nušveisti kūno vietų, kurioms ketinate atlikti procedūrą. Odos nušveitimas prieš depiliaciją pašalina paviršinį sluoksnį, o po jos yra netgi būtinas, nes, raunant plaukelį, odos paviršiuje gali likti dalis folikulo, kurį reikia pašalinti. To nepadarius, folikulas pradeda pūliuoti, auginti naują, jau pažeistą plaukelį, įauginėti. Reikšmingas ir odos drėkinimas, kuo retesnis lankymasis soliariumuose, nes depiliacija nėra išsausėjusios, paraudusios odos priežastis, tai tiesiog netinkamos priežiūros pasekmė.

Receptas

Ar vis dar ketinate naudotis senoviniu plaukų naikinimo metodu (kasdieniu skutimu), ar jau norite išbandyti ką nors nauja ir veiksminga? Jei taip, tai rinkitės depiliacija cukrumi namuose. Pateiksime paprastą, bet ne prastą receptą cukraus masei pasidaryti. Jums reikės: 2 puodelių rudojo (kai kurios moterys naudoja ir baltąjį) cukraus, 0,5 puodelio citrinos sulčių, 0,5 puodelio vandens. Tokios sudedamosios dalys rastos internete į paieškos sistemos langelį įvedus cukraus depiliacija receptas. Reikia pabrėžti, kad toks depiliacijos būdas nėra brangus ar itin sudėtingas, tiesiog svarbu tinkamai atlikti visą procedūros eigą. Pirmiausia, supilkite į puodą vandenį, jį užvirinkite, tada pilkite cukrų ir citrinų sultis. Gautą masę kaitinkite ant aukštos temperatūros, nuolat maišydamos šaukštu, geriausia mediniu. Cukrus turi visiškai ištirpti ir įgauti karamelės atspalvį, tai turėtų užtrukti apie 10 min., tada nuimkite puodą nuo ugnies. Sutirštėjusią ir atvėsusią masę galite naudoti. Gauta pasta (panaši į plastilino konsistenciją) turi būti greitu judesiu plėšiama odos paviršiumi į priešingą pusę nei plauko augimo kryptis. Tokiu atveju depiliacija cukraus pasta yra paprastesnė nei atliekama profesionalų, nes jie naudoja kitokią cukraus pastą – ji yra kietesnė, bet kas tokios procedūros nepadarytų, tam reikia įgūdžių. Pasinaudoję pateiktu receptu, galėsite depiliacija atlikti namuose. Nepageidaujamų plaukelių šalinimas cukrumi mažiau dirgina nei depiliacija vasku, todėl nedvejodamos galite mėginti ir jautriausiose kūno vietose – bikinio zonoje, pažastyse –, nes galėsite išvengti bėrimo, kuris dažnas, naudojant vašką.

Patarimai

Visgi reikia žinoti, kad depiliacija cukrumi namuose yra gan skausminga procedūra, ypač, darant ją pirmąjį kartą. Pasinaudokite tuo, kad esate namuose, ir tuo metu užsiimkite mėgiama veikla, kuri neleistų koncentruoti dėmesio tik į skausmą. Klausykitės patinkančios muzikos, apgalvokite dienos darbus, laisvąja ranka ko nors išgerkite, užkaskite ar tiesiog stenkitės negalvoti apie fizinę savijautą. Tada depiliacija cukrumi namuose nebus tokia gąsdinanti. Visgi svarbiausia, kad tokios paslaugos grožio salone Jums kainuotų daugiau nei 200 litų, jei norėtume atsikratyti plaukelių pažastyse, bikinio srityje ir nuo kojų. Išbandykite pasiūlytą receptą pačios, tada galėsite mėgautis nuostabiai švelnia oda. Didžiausias malonumas – galėsite nuspręsti, ką darysite su pinigais, kuriuos sutaupėte nenuėjusi į grožio saloną. Todėl depiliacija cukrumi namuose ne tik pavers Jūsų kūną glotniu ir geidžiamu, bet ir padės sutaupyti.