Clipso įtempiamos lubos

Tai matinės, besiūlės įtempiamos lubos, gaminamos Clipso įmonės,  Šveicarijoje.  Tokių lubų panaudojimo galimybės yra labai plačios. Jos būna įvairių dydžių, nuo 1.5 metro iki 5 metro audinio rulonais ir didesni. Dažniausiai naudojamamas audinys yra baltos , šiltos spalvos. Egzistuoja ir kitų spalvų deriniai, kadangi nuolatos į produkciją yra išleidžiamos naujovės.

Toliau apžvelgsime keletą populiariausių tokų lubų tipų:

  1. Drėgmei atsparūs – Patalpoms, kurių drėgmės lygis yra padidėjęs  patartinas naudojimui būtent toks tipas. Skirtas baseinams, vonioms ir kitoms vandens buvimo vietoms. Tenka paminėti, kad jų negalima dažyti ir ant jų taikyti foto spaudą(art print).
  1. Atsparūs nešvarumams – skirtos vietoms, kur padidėjusi užterštumo tikimybė, tarkim virtuvėse, valgyklose, kavinėse, restoranuose. Tokios lubos atbaido nešvarumus, neleidžia jiem įsidrėgti į audinį. Jos taipogi yra plaunamos lengviau visų kitų tipų, taip pat kaip ir „drėgmei atsparūs“ , negali būti dažomos ar foto klijuojamos.
  1. Spalvotos – Clipso lubų ir sienų audinys yra gaminamas 7 skirtingų spalvų: smėlio, tamsios smėlio, vanilės, vandens, mėlynos, rožinės ir pilkos. 2012 metais pasirodė nauja spalvų kolekcija, nuo ryškiai oranžinės iki tamsiai rudo atspalvio.
  1. Antibakterinės – toks audinys yra skirtas patalpoms, kuriose vyksta medicininių funkcijų procedūros(tokiose kaip ligoninės, poliklinikos). Toks audinys taipogi pasižymi atparumu antibakteriniams tirpalams.

Verta paminėti keletą svarbiausių teigiamų Clipso lubų savybių: šalia neginčijamų dizaino ir estetikos privalumų, jos yra populiarios dėl savo praktinio panaudojimo ir ekologiško saugumo. Pakabinamos lubos pagražins kambario(patalpos) išvaizdą, paslėps esančius defektus, pagerins garso izoliaciją ir apsaugos nuo vandens pratekėjimo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *