Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Ciuzinukai

Gražiausi ciuzinukai vaikams

Ciuzinukai

Ciuzinukai

Tokį daiktą kaip ciuzinukai mažiems vaikams, visada labai smagu rinktis. Mat jie būna ryškių ir keistų, kartais labai įdomių raštų. Suaugusiam dažniau kuriama solidesni, paprastesni vienspalviai čiužiniai, o štai dėl vaikų visada sutelkiamos pačios kūrybingiausios pajėgos. Todėl ciuzinukai gali būti labai keistų ir kūrybingų sprendimų padariniai. Štai keletas pačių originaliausių vaikiškų čiužinukų.

Mašinytės ir žemėlapiai

Ar žinote tuos žaismingus kilimus į vaikų kambarį, ant kurių vaizduojami žemėlapiai žaisliniams traukinukams ir mašinytėms? Ta štai, pasirodo, panašią simboliką ir raštus gali turėti ir mieli vaikiški ciuzinukai. Teko pastebėti tokį šio puikaus minkšto lovos dugno modelį, kur vaikiškų mašinėlių trasos galėjo būti netgi kelių skirtingų rūšių – per miškus, smėlynus, pajūrį ir per miestą. Taip pat ir su traukiniais gali būti įvairių variacijų. Iš tiesų, tokie ciuzinukai ne būtinai yra tik berniukų reikalas. Lygiai taip pat mechanika ir technika gali būti įdomi ir mergaitėms – tereikia vaikus sudominti vienais ar kitais dalykais ir tokiu būdu paneigti įprastus lyčių stereotipus. Tad štai tokie žaismingi ciuzinukai laisvai gali atsidurti ir mergaitės, ir berniuko kambaryje.

Ką žmonės dirba

Bene patys gražiausi antciuziniai, kokius teko matyti – tai tokie, kur pavaizduojamas ištisas žemėlapis su žaidimu, „ką žmonės dirba visą dieną“. Pasirodo, visai nesunku vaikus pripratinti žaisti pastabumo žaidimus. Jeigu prisimenate tokią žavią knygelę, kurioje buvo surašytos visos profesijos – ką dirba žmonės visą dieną, kurie toje knygelėje netgi vaizduojami visai ne kaip žmonės, tai štai, ji prieš jūsų akis – atgimsta ne kaip popieriniai puslapiai, o kaip minkšti ciuzinukai i vezimeli ar vaikišką lovytę. Reikia tik džiaugtis, jeigu jūsų mažylis jau nuo tokių dienų pamėgs ieškoti ir skaityti.

Visi augalai

Kiti linksmi ciuzinukai ant lovos – tai visų augalų žemėlapis. Jūsų mažasis čia rasti gali ir arbūzą, ir bananą, ir agurką. Prie jų yra ir parašyta, kas tai yra, kol dar vaikas labai mažas, galbūt pavyks išmokyti jį suprasti ir pirmąsias raideles, būtent orientuojantis pagal šį mielą daiktą – tai čiužiniai ant sofos vaikams.

Gyvūnai

Ta pati alternatyva yra ir gyvūnai. Jie irgi gali būti nupiešti ir nuspalvinti per visą čiužinuką. Mums pavyko surasti vieną itin keistą ir gražų čiužinį, kur gyvūnai buvo nupiešti senoviniu stiliumi, be to, nespalvotai. Tai sudaro keistą efektą, tartum žiūrėtum kokį seną nespalvotą filmą, nors veikia čia vis dar tas pats dalykas, tai yra, ciuzinukai vaikams, papuošti nespalvotais gyvūnėliais. Mano matyta versija – prancūziška, taigi prie kiekvieno paveikslėlio pamatyti buvo galima ir dar labiau netikėtą dalyką – tai dailiai prancūziškai išraitytą užrašą – ne pavadinimą gyvūno, o tai, ką jis neva sako savo gyvūnų kalba. Tad galbūt jums nereiks sulaukti net Kūčių, kartais gyvūnėliai kalba ir tiesiog paprastomis naktimis. Ypač, jeigu jūsų ciuzinukai i lovyte yra papuošti tokiomis puošmenomis.

Šeimos nuotraukos

Vieną gal net šiek tiek šiurpų variantą teko matyti Venecijoje. Ten šeima yra pasigaminusi specialų mažą vaikišką čiužinuką, ant kurio yra atspausdinti visų šeimos narių veidai. Kažkuria prasme tai vis tiek atrodo šiek tiek vaiduokliškai ir baugiai, taigi, pats nežinau, ar tikrai norėčiau, kad tokie vaikiski ciuzinukai būtų mano namuose. Tačiau vis dėlto – tai tikrai įdomus eksponatas, kurį norisi įtraukti į šį sąrašą. Kol kas atrodo tiek, bus daugiau.

Comments are closed.