Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Čiužiniai

Keisčiausi čiužiniai

Čiužiniai

Čiužiniai

Kartais čiužiniai gali tiesiog pritrenkti savo itin keista išvaizda. Kokie jie, pajėgūs tai padaryti? Pateikiame čia netrumpą sąrašą, kuriame rasite daugybę dalykų, kurių galbūt net nesitikėjote.

Čiužinys – šautuvas

Turbūt dar neteko matyti tokio keisto dalyko – čiužinio – šautuvo. Šis neįprastas miegamojo baldas gali papuošti namus, kurių šeimininkai mėgsta tikrą išskirtinumą. Tokio tipo čiužiniai yra žinoma juodi arba pilki, tačiau, svarbiausia, susidaro įspūdis, kad jūs gulite ne šiaip sau ant minkštos lovelės, o esate kulka, įstatyta į čiužinį. Tokią idėją kažkada pateikė ir įgyvendino audinių dizainą Romoje studijavęs vaikinas.

Kūno dalys

Visą kolekcijų keistų čiužinių pateikė kitas dizaino studentas iš Niujorko. Jo kolekcijoje – septyni čiužiniai, imituojantys žmogaus kūno dalis. Tik pamanykite – ar niekada nesvajojote naktį praleisti žmogaus ausies kriauklėje? O jeigu – nosyje? Tokios formos keisti čiužiniai yra šio baltų dizainerio ir kūrėjo pasididžiavimas. Jie yra linksmi ir originalūs tuo pačiu, mėgstantiems žaismingumą ir išskirtinumą – tai pati geriausia išeitis. Leiskite sau atsipalaiduoti ir užmigti iš tiesų nestandartinėje aplinkoje.

„Mane labai nustebino tie čiužiniai, akcija dar jiems netaikoma, kur žmogus gali tiesiog įsitaisyti ir miegoti ant dviejų pirštų. Tikrai labai originalu. Ir labai gerai, kad jų yra įvairių spalvų, nes jeigu būtų vien tiktai toji kūno spalva, nebūčiau tokia laiminga, būtų pernelyg panašu į tikrą žmogaus kūno dalį“, – šypsojosi parodoje čiužinius apžiūrėjusi Vesta.

„O aš manau, kad truputį nepadoru yra tie čiužiniai lovoms, kurie imituoja žmogaus pilvą. Manau, kad tai gali, pavyzdžiui, žeisti mano antrosios pusės jausmus, kai aš miegosiu ant kažkokio svetimo žmogaus pilvo. Aišku, kaip idėja tai atrodo linksmai, ir tikrai labai pagyvina mano namų interjerą. Tačiau dar reikia prie viso to priprasti. Be to, norėčiau, kad jie galėtų būti it mažesni, vaikiški. Štai, įsivaizduokite, vaikiški tokie Tempur čiužiniai galėtų būti labai linksmi – vaikai šokinėtų ant netikrų pilvų, ir visi dėl to būtų ramūs bei patenkinti“, – kalbėjo kita parodos lankytoja Ana.

Gėlės žiedai

Kiti lateksiniai čiužiniai, kurie pasirodė itin išskirtiniai ir įdomūs – tai gėlių žiedus primenantys, žaismingi spalvoti čiužinukai. Jų formos yra vis tiek daugiau mažiau pailgos, tačiau tai jau nebėra taisyklingi stačiakampiai. „Man labai patiko ši idėja – nepaprastai gražu, taip stilinga ir netgi patogu. Jaučiuosi kaip kokia bitutė, norinti įsirausti į savo gėlės žiedelį. Ir, beje, norėčiau, kad atsirastų tokie čiužiniai Gmega, nes šis prekės vardas, kaip bebūtų, yra man labai patinkantis, aš juo pilnai pasitikiu“, – komentavo čiužinius pamačiusi žurnalistė Didžiojoje Britanijoje.
Piotras iš Rusijos kalbėjo apie tai, kad tokie pripučiami čiužiniai nėra kompaktiški. „NA taip, idėja tikrai sveikintina, ir atrodo tai labai įdomiai. Tačiau kitas klausimas – ar kiekvienas žmogus gali leisti sau tą įdomumą, jeigu gyvena, tarkime, nedideliame butelyje ar namelyje? Visų pirma, kaip vyksta čiužiniai išpardavimas – pirmiausiai ir būna parduodami tokie nestandartiniai didžiuliai už mažesnes kainas. Nes žmonės vis tiek visada yra linkę rinktis tai, kas kompaktiška ir patvaru. Tai tiesiog normalus žmogaus noras – pasidėti tokią lovą ir tokį čiužinį, kad jie neužimtų pusės kambario vietos. Manau, tokį norą suprasti nėra labai sunku“, – tikino Džo. Jis pats tikina, kad jam geriausi yra čiužiniai „Padvaiskas“, nors yra tekę miegoti ir ant kitokių, ir tai nebuvo labai nepatogu.

Comments are closed.