Blue Square pavadinimo ir veiklos sąsajos

Gyvenime įprasta ieškoti. Nesvarbu, apie kokią sritį kalbama, bet kuriuo atveju protas nenurimsta ir vis bando suprasti, atskleisti, ištirti. O nuo Apšvietos epochos jau nemažai laiko praėjo… Ir neverta slėpti, kad pastaruosiuose keliuose sakiniuose nebandyta aiškintis ir narplioti. Na, o dabar, taip sakant, prie reikalo.

Norime aptarti kompaniją, susijusią su veiklumu, naujovėmis, verslu ir panašiomis sąvokomis. Tai virtualių biurų paslaugos lyderiai Škotijoje – Blue Square. Paslaugų spektras vertas klientų dėmesio. Vis dėlto ne viskas tuo pasibaigia. Čia taip pat atsiranda smalsių protų. Kodėl būtent viena ar kita pagalba besikreipiantiems asmenims, kodėl vienokios ar kitokios kainos, kodėl būtent toks ar kitoks nuomojamų patalpų dizainas… Slėpti neverta – klausimų daug. Vieni itin reikšmingi, kiti aktualūs didžiajai daliai žmonių, kurie nors – tik pasitikslinimas ir pan. Na, bet kone pats įdomiausias ir keliantis įvairiausias asociacijas yra pavadinimas.

Taip, pavadinimas, reprezentuojantis kompaniją, tariamas klientų lūpomis, siejamas su puikiu kainos bei kokybės santykiu ir vartojamas, kai bandoma apibūdinti, kas yra lyderiavimas. Taigi, ko gero, nėra keista, kodėl Blue Square virtualių biurų paslaugos lyderio pavadinimas, ne tik paprasto domėjimosi, tačiau ir ieškojimo bei ilgų diskusijų objektas.

Kaipgi nežinant Blue Square atsiradimo istorijos ir nusprendimo, lėmusio dabartinį pavadinimą, išsiaiškinti, ką šie žodžiai reiškia? Tiesiogine prasme – Mėlynasis Kvadratas. Šitoks junginys gaunamas lietuvių kalboje. Kodėl mėlynas? Kodėl kvadratas? Kodėl ne Raudonas Trikampis ar Žalias ovalas? Turbūt reikėtų paklausti pačių Blue Square kompanijos įkūrėjų. Visgi gana nesunku šį pavadinimą interpretuoti. Ir netgi visai logiškai. Bet tikslui pasiekti būtina atsižvelgti į teikiamas paslaugas ir panašius, jei taip galima pasakyti, požymius. Kad ir interjero dizainą ar viedokonferencijoms skirtų kambarių įrangą.

Kalbant apie minėtajį patalpų interjerą, pastebimas ramus minimalistiškumas, dvelkiantis aiškumu ir jaukumu. Paslaugos taip pat suskirstytos į konkrečias kategorijas su lengvai suprantamais planais. Ir, tiesą sakant, toliau lyg ir nėra prasmės aiškintis (jei nesiekiama kažkokios specifinės naudos ar žinių). Tereikia logiškai susieti Blue Square pavadinimą ir ypatybes. Ką turime omenyje? Pamąstykite. Mėlynasis kvadratas. Mėlyna spalva. Argi nekyla sąsajų su kompiuterio ekranu ir interneto platybėmis? O kvadratas? Šią figūrą irgi galima sieti su ekranu, tačiau įžvelgiamas gilus panašumas ir tiesiog su paprastumu. Aiškūs kontūrai ir jokių pernelyg sudėtingų vinginių… Taigi nesunku pasakyti, jog Blue Square kompanija – lyg supratimo, aiškumo simbolis, o pavadinimas tai puikiai patvirtina.

Plačiau apie BSQ Virtual Offices – http://www.bsqvirtualoffices.co.uk/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *