Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Tobulas biuro baldų pasirinkimas

Biuro kedes

Biuro kedes

Kažkoks filosofas yra rašęs, kad nesvarbu, koks prieš akis bebūtų stalas – medinis ar stiklinis, trikojis ar keturkojis – vis tiek visus stalus vienija viena jų „idėja“, esmė – stalas tai baldas su plačia gulsčia lenta bei viena ar keliomis kojomis. Tačiau gražiame interjere, ypač įvairiuose verslo įmonių ofisuose, nepakanka tos stalo ar kėdės „idėjos“ – čia svarbu, kad biuro kedes ir stalai ne tik atitiktų savo funkcijas, bet ir būtų elegantiški, dailūs bei patogūs darbui. Be to, jų paprastai vienam ofisui reikia gana daug, tad pageidautina, jog tokie biuro stalai ar kiti baldai taip pat būtų ir gana pigūs. Atrodytų, neįmanomas derinys, tačiau ar tikrai taip ir yra?

Ko reikia, kad biuro kedes ir kiti baldai būtų tikrai geri? Galima išskirti tris pagrindinius raktažodžius: tvirtumas, patogumas, estetiškumas. Į visus juos reikia atsižvelgti prieš ką nors perkant. Tvirtumą garantuoja kokybiškos medžiagos, iš kurių kėdės, stalai ir kiti daiktai pagaminti. Pavyzdžiui, žymiai tvirtesni gaminiai iš tikros medienos negu iš jos plokštės. Tikros medienos (ypač kietųjų medžių – ąžuolo ir kitų) gaminių neveikia aplinkos pokyčiai: šaltis, karštis, drėgmė ir panašiai. Taigi tokie baldai neatsilupa, nekeičia savo tūrio, nesiraito ir kitaip nesideformuoja bėgant metams ir kintant metų laikams. Galima sakyti, jie ne tik ilgaamžiai, bet ir amžini, jeigu tik yra tinkamai prižiūrimi.

Patogumas taip pat yra susijęs su baldų tvirtumu ir kokybiškomis medžiagomis: jeigu biuro kedes nebus deformuotos drėgmės ar šalčio, vadinasi, jos visada išliks tokios, kokios buvo pagamintos: pritaikytos prie kūno išlinkimų, subalansuotos taip, kad ilgą laiką puikiai palaikytų žmogaus nugarą tiesą, o raumenis atpalaiduotus. Tokiose kėdėse patogu sėdėti ir dirbant vieną valandą, ir aštuonias. Svarbu atkreipti dėmesį, kad jų aukštis būtų ne per žemas (geriausia – reguliuojamas), o ir pačios kėdės turėtų būti suderintos su stalais ir jų aukščiu. Tada nebus keliama žala stuburui – o juk tai bene svarbiausias dalykas dirbant sėdimą darbą ofisuose.

Grožis – subjektyviausias biuro baldų aspektas. Galima būtų sakyti, kad visų skonis skirtingas, ir būsime teisūs, tačiau egzistuoja tam tikri standartai, pagal kuriuos paprastai kuriami tokie gaminiai. Pirmiausia, pavyzdžiui, kėdės neturėtų būti per daug spalvingos ir žaismingos – juk biuras yra darbo, o ne pasilinksminimų vieta. Neblėstanti klasika – juodi, rudi ar panašių ramių spalvų odiniai krėslai su ratukais ir reguliuojamu aukščiu. (Tiesa, jei ketinate įsigyti būtent tokias biuro kedes savo darbo vietai, atkreipkite dėmesį į tai, kad ratukiniai baldai glamžo ir subanguoja kai kurią grindų dangą – linoleumą, kartais net ir kilimus.)

O kaip dėl paskutinio reikalavimo biuro baldams – kainos? Įsigyti gerus, bet pigius baldus geriausia, žinoma, per biuro kedes akcija arba kai vyksta biuro kėdės išpardavimas. Tačiau juos reikia labai stebėti ir jų laukti – tam reikalinga kantrybė. Paprastai įrenginėjant biurą baldų reikia čia ir dabar, o ne tuomet, kai siūloma kokia nors akcija ar nuolaida, taigi šis variantas ne visada yra tinkamas. Žinoma, galima bandyti iš anksto pasidomėti, kokios numatomos akcijos ir kur pigiausiai greitu metu bus parduodamos biuro kedes vilniuje ar kitame mieste.

Tačiau žymiai paprasčiau tokios informacijos ieškoti biuro kedes internetu. Čia galima ne tik „sugaudyti“ visas siūlomas akcijas, nuolaidas ir išpardavimus, bet ir pasidomėti įvairiais gamintojais, staliais. Gali būti, kad labai pigų gražių ir tvirtų baldų pasiūlymą rasite būtent ne per kokią akciją, o tiesiog pas gamintojus, kurie neretai biuro kedes internetu siūlo žymiai pigiau negu parduotuvėse. O dėl kokybės būsite tikri vien dėl išsamių gaminių aprašymų, pateikiamų internete.

Taigi nereikėtų manyti, kad geram stalui ar patogiai kėdei pakankama įsigyti baldą „su plokštuma ir kojomis“ – kad baldai ofise tarnautų ilgai, reikėtų suderinti tris svarbiausius dalykus: patvarumą, estetiškumą ir patogumą. Ir, žinoma, nepamiršti kainos. Tik tada biuro kedes ir kiti baldai bus tobuli.

Comments are closed.