Bamperiu remontas Vilniuje

Išsiskyrimo priežastis – didelė aistra automobiliams

Bamperiu remontas Vilniuje
Bamperiu remontas Vilniuje

Dėl kokių tik priežasčių neišyra darniausios poros – dėl interesų skirtingumo, dėmesio stokos, dėl nesuderinamų charakterių ar didelės aistros kitam porininkui svetimiems pomėgiams. Tačiau ar kada nors girdėjote, jog dėl išsiskyrimo būtų kaltas bamperiu remontas Vilniuje? Mums taip pat neteko girdėti tokio atvejo, iki kol jo neaprašė viena mūsų skaitytoja. Skaitytoja Miglė, gyvenanti Vilniuje, atsiuntė mums laišką, kuriame išdėstė, kaip santykių griūties kaltininkas tapo ne kas kitas, o bamperiu remontas.

Susipažino dėl automobilių

Miglė pasakoja, kad su Edvinu susipažino taip pat dėl automobilių, dėl tų pačių, dėl kurių ir išsiskyrė. Mat Vienu metu abiems jaunuoliams pasidarė aktualus bamperiu remontas Vilniaus apskrityje. Miglei reikėjo didesniu bamperiu, o Edvino buvo įlenktas priekinis. Tad taip sutapo, jog abu jie vienu metu atvyko į tą patį auto servisą Vilniuje. Kol Edvino mašinai buvo atliekama apžiūra ir pradedamas pirminis remontas, Miglė registratūroje užrašinėjo savo duomenis. Staiga atsitiko netikėtas dalykas – Miglė pametė tušinuką, ir čia prasidėjo romantiškoji istorija, mat pamestą daiktą nuo grindų pakėlė ir perdavė merginai būtent būsimas jos draugas, Edvinas.
Tada užsimezgė abiems pusėms įdomus ir aktualus pokalbis – koks yra geriausias bamperiu remontas Vilniuje, kur jį galima pasidaryti, ar verta remontuoti, o galbūt geriau išvis atsisakyti senų bamperiu ir tiesiog susidėti naujus. Kol buvo diskutuojama šiomis ir panašiomis temomis, įsižiebė ir pirmos romantiškos kibirkštėlės, mat įsivyravo abipusė simpatija. Toks paprastas dalykas kaip automobilio remontas paskatino susitikti dvi jaunas sielas.

Vėliau interesai išsiskyrė

Miglė pasakoja, jog iškart pastebėjo, kad Edvinas yra labai imlus technologijoms, jam tikrai kur kas geriau sekasi išmanyti tokį dalyką, kaip plastmasiniu bamperiu remontas Vilniuje. „Jis kaip tikras vyras labai gerai nutuokia apie tuos mechanizmus. Kartais atrodo, kad sostinės vyrams nelabai aktualu vyriški darbai, tokie kaip remontas ar konstravimas. Todėl mane ir sužavėjo šis Edvino išskirtinumas, tačiau vėliau jis atsisuko prieš mane pačią“.
Anot merginos, ji ėmė pastebėti, kad Edvinui automobiliai tikrai yra kur kas daugiau už įprastą pomėgį. Miglė kartais norėdavo kartu nueiti į koncertą ar į vakarėlį, tačiau net ir savaitgaliais Edvinas rūpinosi garažo reikalais, tiesiog lindėte lindėjo ten, niekada neidavo į miestą, kai jis toks gražus – sostinė Vilnius. Bamperiu remontas, padangų keitimas, langų poliravimas, žvakių keitimas ar dar kas nors – kaskart atsirasdavo nauja priežastis, verčianti pasilikti namuose. Tiksliau, ne namuose, o garaže – prie automobilio. Miglė konstatavo, jog santykiai yra komplikuoti, jeigu vyrui svarbiausia bamperiu remontas. Vilnius yra galimybių miestas, ir jame reikia kartais apsilankyti, o ne tik namuose visą laiką sėdėti.

Atėjo išbandymų metas

Santykių pabaigą atžymėjo tas laikas, kai Edvinui visų svarbiausia tapo bamperiu remontas Vilniuje, ir to jis net nebeslėpė. Edvinas pasakė tai ne tik savo mylimajai, bet ir draugams.
„Kvaila buvau, nes tikrai ilgai negalėjau nuspręsti ką man daryti. Edvinas man buvo tikrai svarbus. Be to, jis buvo geras – kai su manimi, gana dėmesingas, paslaugus. Jo puikus humoro jausmas. Tačiau aš pastebėjau, kad laikui bėgant mūsų santykiai nepasiekia jokio efektyvaus lygmens. Nėra to augimo, kuris yra būtinas visuose geruose procesuose. Viskas stovėjo vietoje, ir kaltas čia buvo bamperiu remontas Vilniuje“, – pasakoja Miglė.
Mergina pripažįsta, kad lemiamą žingsnį žengti jai padėjo apsispręsti mama. O vėliau ji dėl to nė karto nesigailėjo.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *