Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Baldai jūsų kiemui

lauko baldai

lauko baldai

Vėlyvas ruduo ir žiema labiau vilioja likti šiltuose namuose ir jaukiai gerti arbatą, įsitaisius po minkštu apklotu. Gyvenantiems nuosavuose namuose tuo metu mažiausiai rūpi lauko baldai ir aplinkos tvarkymas. Tačiau tai gali būti klaidingas požiūris. Ne veltui sako, kad vasarai ratus reikia ruošti žiemą. Tad kodėl jau dabar nepradėjus galvoti, kaip atnaujinti erdvę prie namo šiltiems vasaros vakarams?

Lauko baldų gamyba užsiima ne vienas nagingas meistras, kuris mielai draugauja su medžiu. Pagal savo poreikius galima rinktis iš kelių alternatyvų. Tai gali būti medžio masyvo baldai, taip pat pinti iš įvairių vytelių, kai kas renkasi ir plastiką ar akmenį, taip pat tekstileną, metalą. Galimi įvairūs medžiagų deriniai, taigi, tai visiškas skonio ir poreikio klausimas. Įsivaizdavimas, kad lauko baldai pinti ir tik pinti, seniai nebeteisingas.

Keli patarimai, kaip teisingai pasirinkti

Šiems pirkiniams galioja panašios taisyklės, kaip ir perkant bet kurį kitą daiktą. Pirmiausia, reikia tiksliai apgalvoti, kam ir kaip baldus naudosite. Jei planuojate, kad lauko baldai stovės lauke visą šiltąjį sezoną, medžiaga, iš kurios jie gaminami, turi būti itin tvirta ir atspari įvairioms oro sąlygoms. Labiausiai tam tinka tinkmedis. Ši medžiaga ir graži, ir patvari. Svarbiausia, kad ji nereikalauja daug priežiūros, bet yra atspari įvairioms oro sąlygoms. Jei kalbėsime apie minusus, tai ši medienos rūšis yra tankus kietmedis, todėl didesni baldai sveria tikrai daug, o pats aukštos kokybės tinkmedis yra ganėtinai brangus. Kita vertus, tai kompensuoja jo ilgaamžiškumas. Ieškantiems panašaus bet pigesnio varianto, galima siūlyti eukaliptą, kuris turi daugiausiai panašių savybių į tinkmedį. Lauko baldai is azuolo taip pat nenusileidžia savo kokybe ir ilgaamžiškumu. Taip pat ir kaina.

Tiems, kurių namo eksterjeras ne itin „sutaria“ su medžio baldais, patariama rinktis lieto aliuminio variantą. Tokie baldai gali būti įvairesnio dizaino, bei spalvų. Populiariausios visgi yra baldai ir keto. Palyginus su medžio masyvo baldais, šie baldai yra gana lengvai kilnojami, tačiau tikrai ne taip paprastai nupučiami net ir stipresnio vėjo. Lietas aliuminis yra ilgaamžė medžiaga, taip pat atspari įvairioms oro sąlygoms. Galbūt jie nebus tokie puošnūs kaip lauko baldai azuolo masyvo, tačiau dažnai tai geriausias pasirinkimas, derinant juos prie šiuolaikinių nuosavų namų dizaino.

Dar viena pasirinkimo galimybė, kurią reikėtų aptarti, tai tekstileno baldai. Tai sparčiai populiarėjanti medžiaga, iš kurios gaminami lauko baldai. Tai reiškia, kad baldai bus iš plastiko, dengto poliesteriu, austa medžiaga. Jie kombinuojami su medienos arba aliuminio konstrukcijomis. Ši medžiaga dažnai naudojama sulankstomiems lauko baldams. Pagrindiniai privalumai tokie, kad tekstileno baldai mažai sveria, yra lengvai kilnojami, tvirti ir tikrai patvarūs. Svarbu, kad lauko baldai pinti gali būti ne vien tik iš įsivaizduojamų vytelių, bet ir iš daug patvaresnių medžiagų, labiau tinkančių lauko sąlygoms.

Laikas, kuomet geriausiai galvoti apie baldus savo kiemui, terasai, yra ne sezonas. Kainos klausimas šiuo metu taip pat daug palankesnis pirkėjui. Besibaigiant šiltajam metų sezonui daug dažniau lauko baldai akcijos sulaukia, nei prasidedant sezonui. Tai, aišku, nelabai galioja pagal specialų užsakymą gaminamiems baldams. Meistrai, kurie gamina baldus iš medžio ištisus metus, netaiko akcijų vien todėl, kad užsakymas pateikiamas žiemos metu. Taigi, nereikėtų labai tikėtis, kad išskirtiniai drozineti lauko baldai pigiau kainuos, pasibaigus vasarai.

Labai svarbu nepamiršti, kad lauko baldai turi derėti prie visos eksterjero visumos tam, kad sukurtų bendrą jaukumą ir šiltais vasaros vakarais galėtumėte jaukiai įsitaisyti terasoje ar kieme.

Comments are closed.