Aviabilietai akcijos

Kaip skirsti pigiau?

Aviabilietai akcijos
Aviabilietai akcijos

Keliauti mėgsta beveik visi. Vis dėlto tai kainuoja nemažai – ne kiekvienas gali sau tai leisti, o kiekviena kelionė pareikalauja kruopštaus ir kantraus taupymo. Norintieji keliauti pigiau į interneto paieškos sistemą dažniausiai kaip raktinius žodžius veda frazę aviabilietai akcijos. Tokiu būdu sistema pateikia rezultatus apie akcijas, kuriomis naudojantis aviabilietai yra kur kas pigesni. Tai tarsi galimybė kelionių malonumais pasimėgauti ir mažiau uždirbantiems žmonėms.

Patarimai laukiantiems akcijų

Žmonėms, kuriems bilietų akcijos yra svarbios ir nesinori jų praleisti, reikėtų žinoti keletą esminių dalykų. Visų pirma, svarbu suprasti, kad bilietų, kuriems galioja akcija, būna labai ribotas skaičius. Dėl šios priežasties vos pamačius, jog vienam ar kitam skrydžiui taikomos akcijos, laiko galvoti nebelieka – reikia užsisakinėti iš karto. Kitu atveju, po pusės valandos ar net mažiau pigesnių bilietų likę tiesiog nebus. Pasakymas „pagalvosiu ir vėliau grįšiu“ šiam scenarijui visai netinka. Antra, aviabilietai parduodami pigiau labai nepatogiu paros metu. Dažnai oro linijų kompanijos taiko akcijas ir skelbiasi, kad pas juos aviabilietai pigiai parduodami, pavyzdžiui, trečią valandą nakties. Galima spėti, jog taip elgiamasi nenorint „nulaužti“ interneto serverių, kuriuose yra patalpinta oro linijų kompanijos svetainė. Dėl šios priežasties norintieji pasinaudoti paslauga aviabilietai akcijos turi naktimis budėti prie kompiuterio. Be to, aviabilietai akcijos savaitgali taip pat taikomos. Vis dėlto didesnė tikimybė pigiau įsigyti bilietą darbo dienomis – tuomet žmonių, planuojančių keliones, srautas kur kas mažesnis nei per laisvadienius.

Kaip dar pigiau galima įsigyti skrydžių bilietus?

Vis dėlto verta suprasti, jog aviabilietai akcijos nėra vienintelis būdas bilietus įsigyti už mažesnę kainą. Prieš renkantis oro linijas ir perkant lėktuvo bilietus, vertėtų pasidomėti skirtingais maršrutais ir skirtingomis oro linijų kompanijomis. Pavyzdžiui, aviabilietai ryanair kainuoja kur kas mažiau, nei perkant bilietus iš kompanijos Air Baltic. Taip pat svarbu pasidomėti visais galimais maršrutų variantais. Jei neskubate pasiekti galutinio tikslo, galite rinktis skrydžius su persėdimais ir dažnu atveju sumokėti kur kas mažiau nei už tiesioginį skrydį. Tiesa, kelionė bus ilga ir varginanti, tačiau jei svarbiausias kriterijus – maža kaina, tai yra geras variantas.  Be to, kur kas pigiau pirkti bilietus grupei žmonių nei vienam ar dviems asmenims. Tai nereiškia, kad keliauti turite su dešimčia savo draugų, kolegų ar bendramokslių. Internete yra gausu forumų ir diskusijų klubų, taip pat socialinių tinklų grupių, kur žmonės kooperuojasi ir perka bilietus kartu, taip susikurdami sąlygas bilietus įsigyti su didele nuolaida. Svarbu nepamiršti ir galimybės aviabilietai paskutines minutes pasiulymai.

Pirkimo formą reikia pildyti atidžiai

Bilietų kaina priklauso ir nuo pasirinktų kelionės privalumų. Visų pirma, bilietus pirkti internetu yra kur kas pigiau nei vykti į jų pardavimo vietą, nes tuomet teks sumokėti paslaugos mokestį, kurio dydis prasideda nuo penkiasdešimties litų. Užsisakinėjant bilietus internetu, svarbu labai atidžiai pildyti užsakymo formą. Prieš pasirenkant skrydį iš Lietuvos, būtina atkreipti dėmesį: kauno oro uostas, Vilniaus ar Palangos yra išvykimo stotis. Tuomet patartina atidžiai perskaityti visą pateikiamą medžiagą ir taisykles – kitaip gali tekti sumokėti daugiau nei reikia. Paprastai oro linijos užsakymo formose gudrauja – visose pasirinkimo galimybėse jau būna uždėtos varnelės, reiškiančios, kad paslauga yra pasirinkta. Tokiu atveju svarbu neskubant perskaityti visus esamus pasirinkimus ir varneles nuimti. Dažniausiai oro linijų kompanijos siūlo didesnį bagažo kiekį, greitesnį patekimą į lėktuvą ir kitus kelionei nebūtinus malonumus. Visų jų atsisakius bilietas gali atpigti net du ar tris kartus. Pavyzdžiui, aviabilietai i norvegija gali kainuoti ne tūkstantį litų, o vos tris šimtus, o aviabilietai vilnius-niujorkas ne keletą tūkstančių, o vos vieną. Net ir naudojantis paslauga aviabilietai akcijos, tačiau neatidžiai pildant pirkimo formą, akcijos suteikiama nuolaida gali būti nereikšminga.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *