Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Automobiliu nuoma kaune

Automobilis vestuvėms Kaune

Automobiliu nuoma kaune

Kiekviena būsima nuotaka svajoja apie pasakiškas vestuves – baltą suknelę, puikias gėles ir senovinį automobilį, riedantį bažnyčios ar santuokos rūmų link. Ieškantys išskirtinio stilingo transporto jaunavedžiai susiduria su jau populiaria paslauga – prašmatnioms vestuvėms tinkamų limuzinų ir automobiliu nuoma. Kaune tokias paslaugas teikia pakankamai daug automobilių nuomos įmonių. Dažną šeštadienį Rotušės aikštėje galima stebėti jaunųjų svitas, išlipančias iš įvairiausių ekskliuzyvinių limuzinų ir automobiliu.

Automobilio pasirinkimas

Susidomėjusieji vestuvinių automobiliu nuoma kaune, pirmiausia linkę perversti internetinius jų nuomotojų tinklapius ir įvertinti automobiliu išvaizdą bei kainas. Prašmatnių automobiliu nuoma kaune vestuvems suteiks papildomos prabangos, o profesionalus fotografas niekada nepraleis progos įamžinti stilingą transporto priemonę savo nuotraukose. Tokiu būdu, užsakius automobilį tik kelioms valandoms, jo nuotraukomis jaunavedžiai galės pasidžiaugti dar ilgai. Net jei vestuvės vyks kaune, galima užsisakyti automobilį iš įmonės, kuri įsikūrusi kauno rajone ar dar toliau – paprastai ekskliuzyvinio transporto nuomotojai neatsisako atvykti į reikiamą Lietuvos vietą, tik dažnai gali paprašyti kompensuoti kelionės pirmyn ir atgal išlaidas, taigi stilingas vestuvinis transportas gali kainuoti daugiau.

Sakoma, kad vestuvių planavimas prasideda nuotakos vestuvinės suknelės pirkimu arba nuoma, o prie jos pagal stilių ir spalvinę gamą derinami kiti vestuvių atributai: pokylio vieta, transportas, pamergių suknelės, dekoras. Prie modernios šiuolaikinės suknelės, minimalistinio dizaino gėlių puikiai derėtų visą vestuvių svitą talpinantis patinkančios spalvos (dažniausiai juodas arba baltas) limuzinas, o romantinio arba retro stiliaus mėgėjams vertėtų pasidomėti senoviniu automobiliu nuoma kaune. Jei iki bažnyčios ar pokylio vietos teks važiuoti ilgai, o limuzinas – ne pagal kišenę, galima pasidomėti ir mikroautobusu nuoma. Kaune yra bendrovių, kurios gali pasiūlyti ir vien mikorautobuso, be vairuotojo, nuoma.

Mėgstantys sportinį stilių labiau, nei vestuvių tradicijas, gali rinktis prabangių bmw automobiliu nuoma kaune ar kituose miestuose. Tokie automobiliai padės sukurti kitokią, nei įprasta, vestuvių atmosferą, kokia gali padaryti įspūdį komfortą ir greitį vertinantiems jaunavedžiams.

Kada ir kaip užsisakyti

Vestuviu planuotojai pataria apsisprendus ilgai nedelsti, ypač jei vestuvės rengiamos didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, kaune, Klaipėdoje. Vestuvėms tinkamų limuzinų ar prabangiu automobiliu nuoma kaune ir jo apylinkėse yra populiari, todėl jei vestuvės rengiamos vasarą, automobiliu nuoma kaune reiktų suderinti iš anksto, užsisakant sau tinkantį transportą prieš kelis mėnesius. Užsakydami automobilį, galite būti paprašyti avanso – sumokėtas avansas bus kompensacija nuomojančiai įmonei tuo atveju, jei klientas apsigalvotų, automobilis liktų nenaudojamas, o kito kliento tai datai surasti nebebūtų laiko.

Labai patogu, kai automobilis užsakomas iš karto su vairuotoju. Pirma, tai leidžia nesukti galvos dėl to, kuris iš vestuvių dalyvių negalės pasimėgauti vestuviniu šampanu, nes jam reiks visą dieną sėdėti už vairo. Antra, vairuoti senovinį automobilį be vairo stiprintuvo arba neįprastų gabaritų limuziną nėra lengva, taigi daug saugiau, kai tai atlieka profesionalas. Nuomojant automobilį, kurį vairuos tos pačios įmonės vairuotojas, paprastai pinigai apmokami iš anksto arba po paslaugos, tačiau tokiu atveju užstatas nereikalingas. Tuo tarpu jei nuomojama paprastesnis automobilis ar mikroautobusas, dažnai prašomas užstatas. Tokių automobiliu nuoma kaune be uzstato nėra populiari, kadangi nuomotojas nori nors kiek apsidrausti nuo įvairių nemalonių netikėtumų – subraižytos mašinos išorės, išteplioto vidaus, autoįvykių dėl vairuotojo kaltės. Kadangi paprastai mašinos būna apdraustos su didesne ar mažesne frančize, tai dažniausiai imamas ne mažesnis, kaip frančizės (avarijos kaltininko finansinės atsakomybės, įvykus autoįvykiui) dydžio užstatas.

Dažnai vestuvinių prabangių automobiliu nuoma kaune gali kainuoti pigiau, negu mažesniuose miesteliuose, dėl mažesnių atstumų – tai sudaro nemažą automobilio nuomos savikainos dalį, juk senų automobilių ir limuzinų varikliai paprastai naudoja pakankamai daug degalų.

Comments are closed.