Informacija. Siekiate itin gerų rezultatų paieškos sistemose? Siūlome mokamą paslaugą - straipsnių talpinimas aukštą Google PageRank turinčiose svetainėse. Plačiau skaitykite čia.

Auto nuoma Vilniuje

Ko Vilniuje su išnuomota mašina ieškotų Simpsonų  veikėjai?

Įsivaizduokite, kas nutiktų, jeigu auto nuoma Vilniuje netikėtai sudomintų animacinius serialo „Simpsonai“ veikėjus? Kokiais takais keliautų šie geltonieji žmogeliukai, ir kas jiems būtų įdomu? Ką jie norėtų pamatyti Vilniuje, o kur – net nosies nekištų? Pabandykime įsivaizduoti, koks žemėlapis su išnuomotu auto transportu prasiplėstų geltonųjų Simpsonų akyse.

Auto nuoma Vilniuje

Auto nuoma Vilniuje

Haumerio spurgų kelias

Kalbant apie nuoma ir kelionę po sostinę, pirma prisiminkime veikėjus iš paralelinio (animacinio) pasaulio. Pirmiausiai – Haumeris. Šio vyruko svajonė turbūt yra pasivažinėti ne auto nuoma Vilniuje, o kur kas labiau – tame miške, kur Joniuką ir Gretutę suvalgė ragana. Mat ten stovėjo ir legendinis valgomas namelis, pastatytas iš meduolių, šokoladų, saldainių ir kitų saldumynų. Tad tikriausiai ir Haumeris savo auto kelionę Vilniuje išnaudotų paieškoms valgomų dalykų.

Tad kur gi jis pirmiausiai užsuktų? Tikriausiai visi prisimename, kad šis žmogelis labai mėgsta picas. Kiek picerijų yra sostinėje, kurios moka nuoma už patalpas, arba yra jas įsigiję? Tikrai labai nemažai. Vien pačiame Gedimino prospekte – daugiau nei penkios. Tad jeigu galvojame, koks kelias vežtų Haumerį su auto nuoma Vilniuje, reikėtų jam pirmiausiai patarti – įsigyti visus picerijų tinklų nuolaidų lipdukus ir lojalumo korteles. Tada šita kelionė tikrai būtų daug pigesnė, nes nereikėtų mokėti už maistą dvigubai, būtų galima pasinaudoti akcija.

Ką gi veiktų Haumeris su auto nuoma Vilniuje, kai aplankytų visas picerijas? Manote, kad jis – eitų į biblioteką skaityti knygų? Tikrai ne, nejuokaukite. Ką jis darytų, tai mielai apsilankytų smagioje kavinaitėje arba saldumynų parduotuvėje. Nereikia net auto nuoma Vilniuje pigi, kad pastebėtu, kiek daug čia kavinių, iš kurių gali iškeliauti su pilnu puodeliu garuojančios karštos kavos. Ir dar – kokios tik nori – su karamele, šokoladu, milžiniška pieno puta ar kitais pabarstukais. Tad ten ir sutiktume Haumerį, niekaip neapsisprendžiantį, ar imti kavą XXL su karamele, ar su šokoladu. O paskui ši pigi automobiliu nuoma Vilniuje tikriausiai jį nuneštų į vieną tų kvepiančių saldumynų ir bandelių parduotuvių, pasivadinusių kepyklėlėmis.

Liza ir knygos

Na o kaip mikroautobusų nuoma pasitarnautų Haumerio dukrai, Lizai? Ši mergaitė irgi mėgsta saldumynus, tačiau užvis labiau – jai patinka mokslas, teatras, knygos ir kita intelektualia laikoma veikla. Tad Liza tikriausiai tik atvykusi į Vilnių, susižavėtų galimybe aplankyti čia esančius muziejus. Kelionė galbūt prasidėtų Konstitucijos prospekte, vykstant į Nacionalinę Dailės Galeriją, vėliau aplankant Nacionalinį Dailės muziejų, tada – Šiuolaikinio Meno centrą. Net ir auto nuoma Kaune Lizai suteiktų daug nepamirštamų įspūdžių, nes ten ji galėtų nevaržoma lankytis Žilinsko galerijoje, Tado Ivanausko paukščių (iškamšų) muziejuje ir kt.

Tačiau grįžkime prie sostinės, ir tai, kad mūsų skelbimai automobilių nuoma visgi bazuojasi būtent čia. Tai štai – turime geltoną animacinį žmogeliuką ir jo kelionę po sostinę. Ką dar žavaus ir prasmingo čia galėtų nuveikti Liza? Labai gerai, kad ji vaikščiotų ne pėsčiomis, o galėtų iš taško Ą į tašką B vykti su transporto priemone, mat atstumai tarp lankomų objektų ne tokie ir maži. Tad aplankius šias galerijas Lizai vertėtų nuvykti į dar vieną gražią baltą sterilią erdvę – tai Saulėtekyje neseniai pastatytą visą parą veikiančią Komunikacijos centrą – biblioteką. Čia ją auto nuoma Vilniuje BMW galėtų atnešti bet kurią dieną, bet kurią naktį, nes, kaip jau minėjome, centras veikia visą parą.

Comments are closed.