Asmeninis išpardavimas – kaip parduoti nereikalingus turtus?

Nemokami skelbimai internete
Nemokami skelbimai internete

Lietuviai iš visų Europos Sąjungos tautų pirmauja didžiausiu asmeninio nekilnojamojo turto skaičiumi, ta pati statistika vyrauja ir polinkyje kaupti nereikalingus senus daiktus. Nemokami skelbimai internete,  įvairiose specifinėse svetainėse, surenkančiose tikslines pirkėjų auditorijas, gali padėti išparduoti savo „turtus“. Tad jeigu pagaliau nutarėte gyventi oriai kaip šveicarai, kurie, nors nieko ir nekaupia bei turi bene mažiausiai asmeninio nekilnojamojo turto, yra viena prabangiausiai gyvenančių ir tvirčiausiai ant kojų besilaikančių Europos šalių, tuomet jums padės nemokami skelbimai internetu. Pateikiama sąrašą atitinkamų svetainių, kuriose galėsite išparduoti savo lobynus.

Atsikratykite knygų

Visų pirma, reikia žinoti, jog internete labai nesunku parduoti tokius dalykus, kuriuos vis dar saugote kategorijoje „gal kada nors prireiks“. Pavyzdžiui – knygos. Užima labai daug vietas, ir, akivaizdu, jog, jeigu skaitote tokį straipsnį, tų knygų tikrai niekada neskaitėte ir neskaitysite. Tai kam jums jos? Parduokite knygas, tam padės nemokami skelbimai internete.  Tokioje svetainėje kaip „sena“ jūs tikrai surasite savo kažkada prisipirktų „Drąsiųjų kelių“ serijos kietaviršelių skaitytojus.

Šioje pačioje vietoje lengvai galite ne tik parduoti knygas. Nemokami skelbimai internet jums taip pat suteiks galimybę ir parduoti senus žurnalų numerius. Jeigu žurnalai labai senų leidybos metų, tai glai tapti išties vertinga preke.

Na, o jeigu manote, jog knygas internete pardavinėti yra šventvagiška – galbūt tiesiog jas kam nors padovanokite. Įvairiuose forumuose dažnai publikuojami skelbimai su prašymais paremti, padovanoti vieną ar kitą knygą. Atiduokite kam nors ją nemokamai –  juk tikrai labiau „nenubiednėsite“, jeigu tos knygos ir anksčiau neskaitėte.

Pasidalinkite savo drabužiais

Portale, kuriame galima parduoti savo nebenešiojamus drabužius, taip pat galioja ta pati nerašyta taisyklė – nemokami skelbimai internete leidžia parduoti tai, ko jums seniai nebereikia. Tiesa, norint parduoti, reikės neblogai paplušėti. Mat šis portalas yra itin populiarus, tad ir jo auditorijos nemažos, kaip ir konkurencija.

Norite parduoti taškuotą suknelę Naujųjų metų vakarėliui? Patikėkite, tą patį daro dar bent dešimt pardavėjų, tą rodo gausėjantys skelbimai. Tad, susitaikius su konkurencija, reikia paklusti rinkos dėsniams. Norint, kad jūsų rūbai būtų parduodami, o ne atiduodami labdarai nemokami, pasistenkite skelbime suteikti kuo daugiau naudingos informacijos apie savo prekę. Parašykite, iš kokio audinio rūbas yra padarytas, kaip jis išsilaiko skalbimo metu, ar daug nešiotas, kokie jo defektai, kokia firma šį drabužį pagamino.

Tokiu būtu, jeigu gyvenate, pavyzdžiui, laikinojoje sostinėje, galbūt jūsų nemokami skelbimai Kaune  padės surasti tinkamą drabužių pirkėją. Tik nenustebkite, jeigu bus paprašyta atsiųsti nuotraukų, kaip drabužis atrodo „ant kunelio“. Tai normalu – visos tame portale prekiaujančios merginos prašinėja tokių dalykų, jeigu jau domisi, kokie yra drabužių nemokami skelbimai internete.

Kai moki, parduoti galima viską

Iš tiesų, daugeliu atvejų nėra būtina ieškoti specialių kategorijizuotų skelbimų, mat savo prekes labai paprasta parduoti ir tose skelbimų talpyklose, kur užverda tikras įvairiausių prekių turgus. Tad netgi jūs pardavinėjate dviratį, nenustenkite, jog šalia mirga nemokami darbo skelbimai internete. Paprastai bendrųjų skelbimų portaluose visi pranešimai vis tiek yra talpinami į atitinkamas rubrikas, tam, kad pirkėjai neklaidžiotų ir iš karto pasiektų jiems rūpimus dalykus.

Svarbiausia yra turėti noro. Nemokami skelbimai internete mūsų laikais suteikia puikias galimybes pamąstyti – ar tikrai tie mūsų poreikiai tokie dideli? Galbūt reikia atsisakyti kai kurių prikauptų turtų? Juk nebe sovietmetis, nebe deficitas. Kam užlaikyti daiktus pas save, jeigu galima juos paleisti į apyvartos ratą.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *